Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Maine anu’ se-nnoieste, pinguinu’ intinereste!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 971
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Asa, bine faceti, sa va placa si sa cumparati mult, ca altfel dam faliment :)))) Ati auzit de "democratic design"?

 

Am auzit de demografic, dar de democratic nu.

 

Edit: merit premiu cu coronita ca am mobilat/ decorat 3 case de la voi :)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place stilul Ikea, magazinul imi da aceeasi senzatie ca Danielei, de labirint. Intre timp am mai invatat scurtaturile. Si locul de joaca e un mare hit, pacat ca e doar o ora.

Noi stam mult, mergem si la restaurant.

 

Mersi Viviana si Mihaela de lamuriri. N am mai facut demult supa cu taitei, dintr un motiv stupid, se strica mai repede ca alte supe.

 

Am fost la inot, acum la biblioteca, si mi e un sooomn.

 

Cred ca Simona are sanse sa revina no 1, pacat ca n a reusit la inceput de an un titlu de Grand Slam, mai ales dupa atata munca in celelalte meciuri.

 

Anja, tu lucri la Ikea?

 

Mi am mai amintit ceva ref la mobila. Recent a aparut in Canada firma Wayfair, au un stil diferit (am  azut doar online). Ce mi place la ei sunt paturile, cu rezematoare pt spate cand stai si citesti. La Ikea nu au asa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Patura se numesc cei tăiați romburi mici mici, ii adoram in copilărie la nunți.

daaaa, astia erau preferatii mei in copilarie - la noi in casa se zicea supa cu patratele [:)]  asa imi facea bunica intotdeauna - pentru mine patratele, pentru restul familiei taitei normali (de casa, ca pe-atunci nici nu stiu daca se gaseau in magazine).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...