Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Maine anu’ se-nnoieste, pinguinu’ intinereste!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 971
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Miha, pe acilea, orice portie de friptura de 250Sek la un restaurant oarecare, si daca mai iei un pahar de vin, o cafea, un desert, se face mia repejor, numai pt 2 insi. Nu mai zic in 4 :)))) La alea fine e de la 300 in sus:(((((

 

La noi nu e așa scump peste an, ăștia se întrec care sa aibă prețuri mai mici și la prânz mai toți au meniuri și prețuri aparte, e foarte mișto. Poți mânca orinde un lunch sub 100kr, cu cafea inclusă. 

 

Alea fine sunt deschise in general numai in sezon, din cele fine deschise peste an, putine de tot, am mai fost dar au și feluri mai ieftine, sub 200kr. Peste 250kr nu cred ca am văzut, poate dar oricum sub 300kr. 

 

Noua ne place mult pizza și hamburgeri :). 

 

La Pinchos a fost buna mâncarea, pe gustul nostru. Doar prețul cam mare :). 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Nashpa e sa fii invizibil...Ma rog, am un gust amar pe care l-am mai simtit inca de doua ori pe DC...pana la urma grupurile ajung la private cu membri alesi...sunt de cativa ani cu voi dar niciodata nu am fost considerata ca facand parte din acest grup. Cooptarea de noi "prietene de vorba" este relativa...Nu e nevoie sa-mi raspundeti...n-am dorit o atentie aparte...poate ca nu va sunt pe plac din cauza ca nu spun lucruri interesante sau nu ma pot lauda cu cine stie ce realizari...nu ma simt in largul meu...unele pareri chiar nu le poti scrie aici...

 

Numai bine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariana,  [flo2]  nu ești invizibilă. Eu spre exemplu citesc cam tot de pe aici, dar nu pot să răspund tot timpul. Acum de ex sunt în tren, aproape fără baterie și cu o liniuță de semnal la stick-ul de mobil. Când citesc răspund în capul meu tuturor. Când apuc să scriu sigur mai uit să spun una sau alta, că atâta memorie am, na, ce să fac.

 

Am intrat să zic doar că nu ești invizibilă.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Nashpa e sa fii invizibil...Ma rog, am un gust amar pe care l-am mai simtit inca de doua ori pe DC...pana la urma grupurile ajung la private cu membri alesi...sunt de cativa ani cu voi dar niciodata nu am fost considerata ca facand parte din acest grup. Cooptarea de noi "prietene de vorba" este relativa...Nu e nevoie sa-mi raspundeti...n-am dorit o atentie aparte...poate ca nu va sunt pe plac din cauza ca nu spun lucruri interesante sau nu ma pot lauda cu cine stie ce realizari...nu ma simt in largul meu...unele pareri chiar nu le poti scrie aici...

 

Numai bine!

[flo2] [pup]

Eu ma  bucur de fiecare data cand vad "ultimul mesaj postat de MarianaPop". [ping1] Asa fac de nerabdare sa citesc.

Cum sunt dusa cu capul si cu nervii rareori mai pot raspunde cuiva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariana [pup] eu citesc zilnic tot, dar daca scriu odata la 2 saptamani si atunci spun banalitati, si eu sunt la fel de "invizibila". Scrie daca simti, dar nu astepta sa iti spuna cineva ceva de fiecare data. Nu e rautate, e lipsa de timp, de interes, fiecare raspunde la ce crede ca are ce zice. 

Eu de ex. ce sa zic de disctuia despre restaurantele din Suedia, Germania sau Elvetia?  Nimic, asa ca citesc si trec mai deaprte . Ma mai bag la discutii despre scoala, dar nu mereu am ce zice.  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, un weeknd plin cu meciuri de volei pierdute, dar cu o reala evolutie a fetelor noastre.

Mihai are maine examne de centura la judo.

 

La serviciu am saptamana aceasta de lucru apoi voi intra saptamana viitoare in concediu. Plecam la Paraul Rece.

 

Ioana, sper sa treaca repede starea!

 

Mariana, nu esti invizibila, doar ca uneori nu ne pricep la tot si doar citim, sarim uitam.

La fel ca Daniela, cand citesc, am cate un raspuns cand scriu ...uit sau pur si simplu nu am ce sa scriu.

 

Viviana, sanatate multa!

 

Rox, Ramona se plange cateodata seara, de dureri de glezna...sa ma ingrijorez sau sunt pur si simplu dureri de efort/crestere. Nu este umflat sau lovit locul cu pricina.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariana  [flo2] eu citesc absolut toate postările, dar nu am timp destul ca sa răspund la fiecare. Intru și eu sa mai scriu bălării, ce crezi ca e așa o realizare ca am fost la nu știu ce restaurant :))). Nu aștept sa scrieți nimic referitor la asta, Anja Răspunde Pt ca trăim in aceeași țara și apoi gata, avem o minge pe care sa o pasăm de la una la alta :)). 

 

Eu de la job nu am timp sa răspund, doar in pauze și atunci nu prea apuc. Acum de ex am venit la toaleta ca sa pot sa îți scriu. Nu te supăra, te rog eu, te citesc cu mare mare  mare plăcere! 

 

Nu am nici eu ce sa răspund la multe subiecte atinse, e normal. 

 

Invizibila nu ma mai consider de când am văzut ca lumea citește aici, unii și nu putini, chiar din (prea multă) umbra. :))

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...