Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Maine anu’ se-nnoieste, pinguinu’ intinereste!


Recommended Posts

Wow ioana, ce Hărnicuț! Nah, eu am avut un trandafir înflorit de doua săptămâni :). Și primulele sunt din Decembrie înflorite. 

 

Aseara îmi zicea diana ca e epidemie de Salmonella la pisici pe continent, vreo 200 de pisici deja bolnave. De vina ar fi vremea foarte calda Pt perioada asta... 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 971
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu doar intru sa va zic ca sunt la un curs de leadership, de la 8-17 si nu stiu de ce il fac, ca am mai facut cel putin 4 din astea,  si asa ma plictiseste...Plus ca sunt 2 colegi atat de enervanti, stiti voi stilul....stiu de toate, vorbesc mult, comenteaza mult....De fapt tb sa merg la unul care tinea 1 an de zile, dar cica au tb sa prio pe altii, si m-au scos de pe lista...

Si o sa ma intrebe sefu' cum a fost si eu o sa zic, "super, mi-am adancit knowledge-ul si soft skill-urile"...ca nu pot sa ii zic ca m-am enervat si plictisit

 

Mariana, si eu citesc posturile tale cu placere! [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Ioana, sper sa treaca repede perioada asta...ft faina floarea, imi place mult culoarea.

 

Si la noi e o perioada de cacao, seful cel mare are draci de cateva zile [zirea] singurul vinovat e el, dar bineinteles ca altii sunt de vina...si mai toate se sparg in capul sefei mele  [batcap] noroc ca azi a plecat in Asia si vine marti la birou...urasc genul asta de oameni...da asta e, toate se vor rezolva pana la urma.

 

Azi am facut varza calita la cuptor, cu bacon...o sa o mancam cu ceapa rosie  [fri]

 

O seara faina sa aveti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si mai zic ca nu ne da voie cu telefoane, nici macar pe bibratie, ca de, pe doamna 'stie tot" o enerveaza vibratiile si nu se poate concentra, iar azi ca niciodata o zi zapacita: un copil ramase cu febra acasa, si m-a sunat de zeci de ori, ca daca mai are/nu mai are febra, daca este IPREN sau alt medicament, daca se duce la tenis sau nu, iar alalalt a terminat scoala mai repede si sa ma sune unde de unde sa il iau... Crazy... I am crazy. Si mai am si teme pt maine [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja, da, cei concediati au fost anuntati saptamana trecuta...o parte din ei insa vor merge in alte departamente...eu m-am obisnuit cu restructurarile, permutari si aranjamente se fac mereu [zirea] dar sefei mele i s-a cam luat (ea lucreaza aici de aproape 20 de ani)...eu daca eram in locul ei, cred ca-mi cautam de mult altceva...munceste ft mult, inclusiv seara si in weekend-uri...eu una nu as putea face jobul ei...e adevarat ca si castiga bine, dar e prea mult stres. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...