Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Maine anu’ se-nnoieste, pinguinu’ intinereste!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 971
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Servus pinguini

 

Ma enerveaza Outlook-ul de numai, dimineata imi venea sa arunc laptopul pe geam..se blocheaza si nu mai pot face nimic...vinovat e server-ul, acum merge mai bine, pt ca lumea e la masa  [zirea] o sa-i informez pe cei de la IT, sa vad ce zic.

 

Aseara am vazut la TV 50 shades of Grey 1...frumos foc actorul principat, ii place si Marciei de el  [:D]

 

Dimineata am avut soare, acum avem nori...vreau sa vina primavara, m-am saturat de vremea asta.

 

Azi pe langa job am in program spalat in bai si in bucatarie.

 

O zi faina sa aveti. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si noi suntem f bolnavi. William de joia trecuta nu merge la scoala. de luni am inceput si eu cu tusea.

am fost vinery la doctora si mi-a spus sa-i dau vitamin C. Luni cand am vazut ca il iau urechile face febra...am sunat la doctora si cu chiu cu vai mi-a dat antibiotic...dupa ce mi-a facut morala antibioticului.

ba a zis sa il trimit si la scoala.

cum sa mearga la scoala, cand nu poate sa care o cana cu apa...iar ghiozdanul e greu ca pamintul?

a slabit 2 kg in 3 zile...acum nici nu mai vrea sa se cintareasca....

 

pur si simplu nu stiu cind/cum  sa-l trimit la scoala???

a pierdut f multa materie...dar pur si simplu tuseste zi si noapte continu, curge nasul continu...e congestionat...cu o ureche abia mai aude...nu poate dormi noaptea de tuse.

 

si in top of everything si mie mi-e rau de nu mai pot...e in concert de tuse in casa. mi-e mi-a dat dr. Tamiflu...sper sa-mi mai treaca un pic cu asta.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai de mine, ce de bolnavi.

Viviana, sanatate multa Silviei! Parca de o luna spui ca tusea. Si voua si tie putere ca esti stalpul familiei.

Michelle, mare atentie ca gripa de anul asta e tare pacatoasa, f bine ca ti a dat Tamiflu, la copii nu stiu probabil nu se da. Sanatate multa lui William si tie, nu te ingrijora de scoala, important e sa se faca bine.

 

Mihaela, phii, te asteapta o adevarata vacanta. Profita sa te odihnesti bine si sa faci ce ti place.

 

La mine a trecut miercurea, cea mai antipatica zi a saptamanii... De acum ma relaxez...pana miercurea urmatoare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...