Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Maine anu’ se-nnoieste, pinguinu’ intinereste!


Recommended Posts

mihaela, noi folosim cu succes maxim cristalul de alaun, nu impiedica aparitia transpiratiei, dar elimina total mirosul neplacut al acesteia. plus ca nu pateaza sau imbacseste tesatura hainelor.

cel pe care il folosesc este marca balea, din magazinele DM.

am inceput sa-i dau si copilei mele la axila, de cateva luni a inceput sa-i miroasa transpiratia (mai are 5 luni si implineste 11 ani).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 971
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mihaela_s, Anja, la noi zic stirile ca in anumite zone din Suedia vine cod portocaliu de ninsori.  Cum stati cu prognoza in zonele voastre?

Pe mine de ce nu ma intrebi?

Daca ma intrebi iti spun ca la noi pe aici prin sud o sa avem in we 18 grade.

Dar cum nu ma intrebi nu iti spun nimic.

M-am tampit.

Asta pentru ca dimineata la ora 6 m-am ttrezit si l-am scuturat incetisor pe CCS: auzi ceva?

Sta, asculta si zice: Nu o aud pe Tusomaga!

Exact! M-a trezit linistea.

 

Oricum sunt ingrijorata pana la luna si inapoi. Sa vedem cand s-o trezi.

La spirometrie a tusit si nu stiu daca e corecta.

Laringoscopul nu i l-a putut intoduce din cauza "tusei  mult prrea vivide".

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

viv [pup] , nu te intreb, ca stiu.  Pe mine ma enerveaza de nu mai pot zilele astea. Ar trebui sa fie ger, sa scartaie zapada, sa trosneasca lemnele in soba.  

 

 

Sanatate multa Silviei! Si eu as fi ingrijorata la ce povestesti, sper sa fie ok si sa se faca bine cat mai repede.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri la ai mei copii in clasa a fost psiholoaga scolii si le-a dat sa completeze niste chestionare legate de relatiile lor cu parintii, cu scoala.  La intrebarea "ce sfat ai da parintilor tai?", Rares cica a raspuns "sa se joace mai mult pe xbox". Iar la "ce nu stiu parintii tai si ai vrea sa stie", fii'miu a raspuns " ar trebui sa stie ca jocurile on-line nu au buton de pauza". 

 

 

Au vorbit intre ei ieri si azi toti colegii au adus de acasa ce jucarii mai au din "copilaria mica" : bakugani , mighty beanz, plusuri de bebelushi [:D], gormito, titirezi. De cand nu mai au voie deloc cu telefoanele in clasa, au inceput sa vorbeasca intre ei si sa fie mai interesant la scoala.    

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri la ai mei copii in clasa a fost psiholoaga scolii si le-a dat sa completeze niste chestionare legate de relatiile lor cu parintii, cu scoala.  La intrebarea "ce sfat ai da parintilor tai?", Rares cica a raspuns "sa se joace mai mult pe xbox". Iar la "ce nu stiu parintii tai si ai vrea sa stie", fii'miu a raspuns " ar trebui sa stie ca jocurile on-line nu au buton de pauza". 

[:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

Au vorbit intre ei ieri si azi toti colegii au adus de acasa ce jucarii mai au din "copilaria mica" : bakugani , mighty beanz, plusuri de bebelushi [:D], gormito, titirezi. De cand nu mai au voie deloc cu telefoanele in clasa, au inceput sa vorbeasca intre ei si sa fie mai interesant la scoala.    

 

 

hahahahaha. culmea, asa au facut si Patrick si trupa. nu v-am zis ca primavara trecuta a dezgropat sutele de mighty beansi si i-a dus la scoala si au facut schimb ca in clasa a 3-a?? si era disperat sa nu cumva sa ii fi donat, ca in vara facusem curatenie mega drastica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...