Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Maine anu’ se-nnoieste, pinguinu’ intinereste!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 971
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am aplicat online pt Marcia pt viza  pt India...aplicatia am trimis-o vineri (tb sa atasez si o poza si pasaportul scanat), duminica avea viza..totul ft simplu (e adevarat insa ca cereau destule detalii, inclusiv numele aeroportului, unde stai, ce vrei sa vizitezi, ce tari ai vizitat in ultimii 10 ani, parintii, meseria), mi-a placut de indieni.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marion, sanatate multa! 

 

A fost de curand o consultare publica legata de structura anului scolar. Desi am auzit multi parinti plangandu-se de vacantele prea lungi pe care nu le pot acoperi in lipsa de bunici /bone, majoritatea celor care au votat diversele variante propuse, au ales tot varianta cu minim 35 de saptamani si vacante de 2-3 saptamani iarna si de Paste si vacanta lunga de vara. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ca sa va mai scot din muci, tuse, febra si alte viroze, sa va povestesc de mandra care vrea sa isi faca trupa. si sa dea concerte, nu oricum. a inceput la biserica (ca face acolo pregatirea pentru prima comuniune). si in sala de curs au chitare si tobe. si dupa ora... le devasteaza [:D]. deci dupa ce s-a gandit ea bine, i-a cooptat pe alti doi zapaciti de acolo. si s-a apucat de scris piese. a scris ea versuri cat incape, apoi când a vazut ca cu compusul muzicii merge nitel mai greu... a hotarat ca pot canta si piesele altora.

i-a zis asta profului de pian (care tine si el concerte), care a zis ca o sustine [:)]

ieri imi zice ca pretena ei cea mai buna din clasa vrea sa fie vocalista. boon... si i-a dat nume de piese ale lui MJ, sa le asculte (se pare ca e fan MJ don'soara).

asculta Eva "Remember the time" si dupa ce se termina imi zice "auzi mami... eu nu cant asa ceva cu trupa mea. e mai de dragoste si nu e stilul meu" [:-)))]  [:-)))]

dupa ce a ascultat "Black or White" a zis ca asta e mai ok... ca e mai rock. si e cu Ritchie Ritch in videoclip [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...