Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Maine anu’ se-nnoieste, pinguinu’ intinereste!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 971
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

vai ce de ati mai scris de aseara!!!!

Sanatate bolnaviorilor!

Si Nicho al meu facu' 40 si tuseste, insa eu sunt mama cam superficiala, i-am tratat cu paracetamol si ceai, si azi l-am trimis la scoala. (I-am dat si un strepsil in ghiozdan)

Laura, la mine in sud, :))) nu e deloc zapada, nici macar ploaie. Doar bate vantul!!

Draguit foc Rares si Eva!

Mai viu!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja, asa l-am trimis si eu dar nu a fost bine, m-au sunat de la scoala ca avea frisoane. Cert e ca mie mi-a fost mai rau decat le-a fost lor.

Sanatate!

 

Ioana, nu sunt in UK dar se pare ca avem vacante in acelasi timp....cel putin anul asta. La noi au impartit tara in 3 si vacantele se iau la diferenta de 1-2 saptamani,  prin rotatie. Niciodata n-am putut sa plecam in vacanta de toamna sau de primavara cu prietenii care stau la cativa km de noi, ei stau in zona de mijloc si noi in nord.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

la noi au impartit tara in 3 si vacantele se iau la diferenta de 1-2 saptamani, prin rotatie. Niciodata n-am putut sa plecam in vacanta de toamna sau de primavara cu prietenii care stau la cativa km de noi, ei stau in zona de mijloc si noi in nord.

 

Macar puteti lua bilete de avion la preturi normale? Sau din contra totul e scump o luna in loc sa fie doar o saptamana? Aici cresc preturile nesimtit cand sunt vacantele scolare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Au vorbit intre ei ieri si azi toti colegii au adus de acasa ce jucarii mai au din "copilaria mica" : bakugani , mighty beanz, plusuri de bebelushi [:D], gormito, titirezi. De cand nu mai au voie deloc cu telefoanele in clasa, au inceput sa vorbeasca intre ei si sa fie mai interesant la scoala.    

asta a fost motivul pentru care am ajuns eu aici, pe DC [:-)))]

 

trebuia sa iau un cadou pentru copilul prietenei mele; cum niciodata n-am fost de acord sa ii cumpar arme de jucarie (na, piticul meu propriu si personal) si de masinute, tractorase, motorase si alte chestii cu 4 roti ma saturasem pana peste cap si nu mai stiam ce sa-i iau, am intrebat-o pe ea cam ce-si doreste fecioru'. bakugani! aaaa...what??? n-auzisem de asa ceva, asa ca am googalit - si una din cautari m-a adus pe DC [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uuuf, ce zi am avut azi! de azi dimineata de la 10 am vorbit aproape neintrerupt pe Skype - 3 teleconferinte, plus call-uri one-to-one intre ele, ca deja-s la capatul rabdarii si nu mai pierd timp cu explicatii scrise - scurt, sunat si share desktop.

 

am avut si eu 2 seri libere saptamana asta (asta-i a doua), si in loc sa ajung la sala si piscina, stau acasa si muncesc, si mananc prostii (ca nici timp sa mananc ca oamenii normali n-am). acum macar am terminat cu call-urile (nu de alta, da' nu mai am cu cine [:)] ), dar asta nu inseamna ca am terminat treaba - mai am de scris emailuri, de revizuit rapoarte, de finalizat evaluarea mea proprie si personala (alta chestier idioata, dar deh, daca m-a facut mama corporatista, nu se poate fara ea) si de pregatit un newsletter pe un proiect.

 

da' mai e un pic si vine week-end-ul! maine seara merg la un concert folk, sambata la o piesa de teatru, duminica alta piesa de teatru (si inainte de ea intentionez sa merg la eVarza pentru coastele lor de care m-am indragostit si nu mai am rabdare pana se mai organizeaza acolo o seara folk, ca sa impusc doi iepuri dintr-o lovitura).

 

 

multa sanatate bolnaviorilor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Amina, citesc si parca imi zici programul meu zilnic, numai ca la mine e muuul mai nasol ca mie imi lipsesc: eVarza si coastele, piesele de teatru, concertele..

Eu sunt in mtg-uri non stop, fac evaluari, matchuiesc competente, sa ascult si sa impac oameni suparati pe job, viata, tb sa aplic stilul de leadeship care tb, si sa fiu pozitiva si sa am viziune si strategie sa fiu flexibila si pragmatica.

Apoi sar la facut mancare, lectii, mingle cu sotu' si copiii:)))))

Acu' al doilea baiet e lovit  de raceala...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...