Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Maine anu’ se-nnoieste, pinguinu’ intinereste!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 971
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

viv, spuneai ieri ca "Radiografia arata ceea ce stiam deja. nimic la plamani. momentan  i-a pus diagnosticul de bronsita acuta cu miciroorganismme nespecifice."

 

aveti in casa sau silvi la facultate vreo sursa de mucegai, igrasie ? care este sursa voastra de incalzire in locuinta, radet, centrala termica sau aer conditionat ?

o colega de-a mea a facut o bronhopneumonie de la crocobaurii care se mai dezvolta vrei-nu vrei in sistemul de aer conditionat (noi avem la job din acela, cu guri de ventilatie in tavan, cine stie ce-o fi pe tubulatura...vin niste neni de la firma respectiva, toamna si primavara, dau cu o solutie dezinfectanta, spala filtrele la unitatile tip split si cam atat).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Azi e vineri, asa ca yupiii  [pk]

 

La noi e soare cu dinti...dimineata am avut putina zapada.

 

Ieri am fost rapizi la shopping, in 3 ore eram acasa...azi vreau sa ma epilez si sa ma vopsesc (e de fapt balsam de par, gri)...m-am invatat cu culoarea, imi place ca a inceput sa creasca parul si nu mai e doar blond....sa vad cum iese griul.

 

Eu sunt single fighter si-mi place lucrul asta...nu depind de nimeni, ma organizez cum vreau, nu conteaza cat lucrez, e important sa rezolv ce am de rezolvat...sunt peste limita la proactivitate si ii imping si pe altii de la spate  [:D]

 

Cam atat de pe frontul de vest.

 

O zi faina sa aveti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

viv, spuneai ieri ca "Radiografia arata ceea ce stiam deja. nimic la plamani. momentan  i-a pus diagnosticul de bronsita acuta cu miciroorganismme nespecifice."

 

aveti in casa sau silvi la facultate vreo sursa de mucegai, igrasie ? care este sursa voastra de incalzire in locuinta, radet, centrala termica sau aer conditionat ?

o colega de-a mea a facut o bronhopneumonie de la crocobaurii care se mai dezvolta vrei-nu vrei in sistemul de aer conditionat (noi avem la job din acela, cu guri de ventilatie in tavan, cine stie ce-o fi pe tubulatura...vin niste neni de la firma respectiva, toamna si primavara, dau cu o solutie dezinfectanta, spala filtrele la unitatile tip split si cam atat).

Nici nu se pune problema.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! 

 

Ieri a fost ziua prietenei mele, a împlinit 50 de ani. Am fost aseară toți 4 la ea, a venit și Diana. E mama prietenei aici, făcuse mâncare și tiramisu, ne-am întâlnit și cu o alta familie acolo, mixtă. Ea românca, o cunosc ca e veterinar și le-a vaccinat pe patrupedele noastre. Pe el și pe băiețelul lor de 1 an și 10 luni, o dulceața și o zvarluga de copil, ii știam din putinele poze de pe fb :). A fost o seara plăcută, cu casa prietenei mele plină, așa cum merita sa fie la ziua ei. M-am bucurat ca am fost mulți in jurul ei, e o femeie și un om atât de bun! 

 

Viviana vai ce de aventuri! Sa ii folosească tratamentul Silviei, îmi pare rău de efectele adverse.

 

Fleur te înțeleg perfect cu enervarea și frustrarea, deși as fi vrut zăpada multă anul asta. 

 

Sanatate tuturor bolnavilor! 

 

Un Weekend frumos va doresc! 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...