Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Maine anu’ se-nnoieste, pinguinu’ intinereste!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 971
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sa stii ca si eu am aceeasi parere! Prefer o saptamana de vacanta in plus in septembrie, daca este, inainte de inceperea scolii, decat iarna in ianuarie! Eu am votat pt 2 saptamani [:D]

 

Anul trecut stiu ca oficial au fost 2 saptamani de vacanta, care s-au facut 3 din cauza ninsorilor abundente.

 

mie mi se pare prea lunga vacanta de Craciun 3 saptamani, cum a fost anul asta. 2 mi se pare ideal

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!Ieri am fost pana la job sa mut biroul.Si am mutat...am carat un dulap din ala cu un coleg,apoi la birouri l-am pus pe alt coleg sa care....in doua ore era mutat totul.

Apoi am stat acasa pana seara la opt cand am plecat la sport.Si eva si eu.Ma mir ca mai poate dar ii place.

 

Acum o sa stam in casa pana la pranz,apoi o sesiune curta de shopping si disera engleza si bazin.

 

Maine la job....asta e bine ca este!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata buna! 

 

Mihaela, ma bucur ca nu e nimic grav cu Diana! [pup]

 

 

M-a luat de asnoapte o durere de cap de aia "meseriasha" care nu a cedat la nurofen. M-am tarat jos din pat, nici  nu imi venea sa ma duc la munca. Am ajuns la birou, am facut o comanda de carti pe elefant .ro si acum ma fac ca muncesc. Cei din jur se fac ca ma cred.  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...