Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Discutie in Parlament


Recommended Posts

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Povestea e din decembrie, cand se "dezbateau" legile justitiei. Adica atunci cand PSD-istii au modificat regulamentul parlamentului, sa nu se mai dezbata amendamente, ci sa fie votate "la gramada", fara dezbatere, fara discutii, atunci cand li s-a taiat microfonul parlamentarilor din opozitie, sa nu isi poata spune punctul de vedere.  

 

Tot in perioada aia, un coleg al golanului asta i-a spus pe romaneste unei deputate de la USR sa ii faca un sex oral, atunci cand aceasta i-a dat cadou un exemplar din "Ferma animalelor". 

 

Asta am trimis in parlament, asta meritam. In asemenea hal de degradare a ajuns societatea romaneasca. Ne conduc repetenti, absolventi de facultati obscure, la fara frecventa,  ghiolbani, mitocani, hoti si nesimtiti.  Pentru ca alegatorii romani i-au trimis in parlament prin votul lor. Astia suntem ...  

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa este, un mitocan de prima clasa! Mi-e si frica sa-l mai aud vorbind, mie rusine ca ma conduce o astfel de persoana. Indiferent cat te enerveaza o persoana, un adversar politic, macar pentru banii aia multi de-i primesti, ai datoria macar de a vorbi decent!

Ca altfel.... ce diferent mai este intre un parlamentar (care trebuie sa aiba un anumit nivel de pregatire profesioana, un anumit limbaj) si un golan dintr-o gasca din Ferentari?!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa este, un mitocan de prima clasa! Mi-e si frica sa-l mai aud vorbind, mie rusine ca ma conduce o astfel de persoana. Indiferent cat te enerveaza o persoana, un adversar politic, macar pentru banii aia multi de-i primesti, ai datoria macar de a vorbi decent!

Ca altfel.... ce diferent mai este intre un parlamentar (care trebuie sa aiba un anumit nivel de pregatire profesioana, un anumit limbaj) si un golan dintr-o gasca din Ferentari?!

"decat" costumul . 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Ca altfel.... ce diferent mai este intre un parlamentar (care trebuie sa aiba un anumit nivel de pregatire profesioana, un anumit limbaj) si un golan dintr-o gasca din Ferentari?!

 

 

Si bijuterii in valoare de 25.000 euro  [alcool] . Am citit ca deputata l ar fi dat in judecata, sper sa ia si pielea de pe el.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...