Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pinguinii (viseaza) la pensie


Recommended Posts

Servus pinguini

 

In curand plecam la aeroport, mandra zboara la pranz...ai mei de-abia asteapta sa o vada...ea de-abia asteapta sa se joace cu Pinky  [:D]

 

Fleur, mergem la Rovaniemi si ne oprim la intoarcere si la Helsinki....vine si Helbi cu Bia..am corupt-o si pe ea  [:D] de-abia astept sa ne revedem.

 

Noi suntem in negocieri pt Revelion, trebuie sa mai studiez si sa vedem ce vom decide..Marco vrea la frig, eu cu Marcia la mare si soare.

 

O zi faina sa aveti. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neața!

 

După cum a zis Rox, pe aici a nins doar ca să ai ce să dai jos de pe mașină, în rest nu s-a depus.

 

Ioana, țin pumnii pentru audit! Referitor la hibrizi, mie mi se par un pic periculoși că nu-i auzi, mai ales când circulă în zone rezidențiale, cu copii, bătrâni, tineret cu căștile în urechi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna!

 

Aseara am vb cu prietena mea, soțul ei a reușit sa vorbească câteva fraze coerente, înainte spunea doar cuvinte soptite. Când mi-a povestit prin ce a trecut când a făcut el atacul...cumplit. Sper din suflet sa își revină fără sechele și sa își poată continua viața. Tocmai primise un job in Germania la BMW la secția de unde lansează mașinile electrice, și-au cumpărat de curând casa in Ro...au in fata un viitor frumos. Dar azi ești fericit, mâine poți fi o leguma sau deloc :(. 

 

Ma scuzati, nu sunt in cea mai optimista faza... 

 

Am o săptămâna nebuna in fata, ceea ce NU va doresc și vouă!  

 

Ioana spor cu auditul! 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, ma bucur foarte mult ca ai luat acel premiu si ca sunt inca mandra posesoare a fotografiilor facute de tine. Opera de debut as putea-o numi si sa ma laud cu ea.

 

Sper sa ai  vesti din ce in ce mai bune de a prietena ta.

=========

 

Saptamana trecuta manata fiind de pofta pentru hering marinat am facut o excursie la Ikea pentru a-mi achizitiona 2 borcane cu mult ravnitul peste.

Nu vreti sa cunoasteti dezamagirea si oripilarea papilelor mele gustative la prima si unica imbucatura.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...