Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pinguinii (viseaza) la pensie


Recommended Posts

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

zici ca reporterii pro tv trag cu ochiul la ce se mai discuta pe aici :-)

o stire/reportaj pe tema uleiului uzat.

inteleg ca un litru de ulei ars aruncat la chiuveta / canalizare polueaza 1 milion de litri de apa, necesarul unui om pentru 14 ani !

http://stirileprotv.ro/stiri/social/uleiul-uzat-aruncat-la-canal-pentru-ca-nu-exista-niciun-plan-de-colectare-la-final-ajunge-in-rauri.html

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

zici ca reporterii pro tv trag cu ochiul la ce se mai discuta pe aici :-)

o stire/reportaj pe tema uleiului uzat.

inteleg ca un litru de ulei ars aruncat la chiuveta / canalizare polueaza 1 milion de litri de apa, necesarul unui om pentru 14 ani !

http://stirileprotv.ro/stiri/social/uleiul-uzat-aruncat-la-canal-pentru-ca-nu-exista-niciun-plan-de-colectare-la-final-ajunge-in-rauri.html

 

Din reportaj: ”aceste grăsimuri”?????

Hm, trebuie să promovăm și subiectul cu gramatica, dacă tot se inspiră lumea de pe aici.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

zici ca reporterii pro tv trag cu ochiul la ce se mai discuta pe aici :-)

 

 

Mi s-a intamplat de multe ori sa constat ca conversatii purtate pe DC au ajuns mai mult sau mai putin in presa... Aproape cuvant cu cuvant... (era o perioada cand pe RFI regaseam aproape integral anumite discutii de pe DC)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Las ca va zic eu una tampita sa citeasca toti.

Daca s-ar putea face energie regenerabila din productia mea de mucina si din actul meu reflex prin care expir violent si zgomotos cu diverse frecvente pe unitatea de timp. sigur, sigur as intretine gratis 2 apartamente.

 

As economisi si hartia. Nu as polua nici mediul, nici panza de apa freatica, nici sonor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, mercic...Marcia a ajuns cu bine, e cu ai mei acum...dupa ce au luat-o pt imbarcare (eu o pot duce pana la poarta de imbarcare, primesc o hartie speciala pt asta), am plecat...si incepuse o grindina...acum e soare, dar cu dinti..si un cer albastru...vreme aiurita  [:D]

 

Am reusit sa calc si un munte de rufe, sa schimb si asternutul Marciei..mai am de facut sport si gata pe ziua de azi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...