Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii (viseaza) la pensie


Recommended Posts

Da, noi am avut colegi de acolo din nord, care la 0 grade umblau in tricou, ziceau ca e cald fata de -40 de grade de la ei :)). 

 

Am o fosta prietena din Ro care a născut aici fata, ea de vârsta mea, fosta prietena. Și a fost disperata ca fetița a primit loc la o gradi din asta, unde ii culca afara tot timpul. La început a zis ca ea nu o lasa pe fata acolo, ca sunt nebuni ăștia, o sa fie fata tot timpul bolnava!

Ei stau așa in mijlocul Suediei, deci pana la -20 de grade iarna :)). Fata a dormit așa de la 1 an, povestea mama ei ca nu voia sa doarmă decât pe balcon când era acasa in Weekend :)). 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Noi am primit anul trecut o scrisoare si ne-am inscris ca donatori ....totusi legea asta nu-mi place.

De ce? Pt ca simti ca este o constrangere in loc sa fie o decizie proprie?

Recunosc ca eu sunt pentru lege...

Ahh, am trecut la registrul serios.... ma simteam mai confortabil intre morcovi, cepe si cuptorase...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja, da, o simt ca o constrangere. Sunt convinsa ca isi va atinge scopul si vor fi mult mai multi donatori decat pana acum, dar cred ca se putea rezolva cu o publicitate mai buna. Recunosc ca daca nu primeam scrisoarea acasa probabil ca nu m-as fi inscris ca donator.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iei ceapa, o imbraci in folie de aluminiu si o bagi in cuptor si o lasi pan devine ff moale si miroase rau a ceapa in casa. O scoto, faci gauri cu furculita in aluminiu si o storci cat poti. Ies exact 2 linguri de suc. Pui zahar si il bei.

 

Zaharul are vreun scop sau e doar pentru gust? [:)]

Ca mi se pare mai yuck ceapa + zahar decat ceapa goala [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Zaharul are vreun scop sau e doar pentru gust? [:)]

Ca mi se pare mai yuck ceapa + zahar decat ceapa goala [:)]

de gust, poti si fara. Oricum e ca un medicament. Il iei, te strambi.

Aici se face dulceata de ceapa, nu e chiar asa de bleah..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

Ce titlu tampit. Deci daca esti feminista inseamna ca iti pare rau ca superi pe cineva??? Am citit articolul,

zic si eu ca Anja, daca tot ii dau comenzi sexuale diversi frustrati, mai bine sa zica ‘nu inteleg comanda’ si gata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...