Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii (viseaza) la pensie


Recommended Posts

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Momitele imi plac si mie, dar evit sa ma gandesc mult la procesul de... fabricatie... Si nu stiu de ce mi se pare de departe mai obscen sa ma gandesc la castrarea unui miel decat, de exemplu, a pisoiului fiica-mei care a trecut pe la cutit chiar saptamana trecuta. Si de ce inele roz?!?!?! Nu puteau sa le faca bleu? Macar sa-si pastreze putin demnitatea.... La morcovi si la ceapa nu ma pricep, la ridiche insa sunt as.

 

Pentru ca / culorile nu au gen :)

 

Sau daca vrei sa le desemnezi gen, rosu a fost initial ptr baieti si albastru ptr fete: http://uk.businessinsider.com/pink-used-to-be-boys-colour-and-blue-girls-heres-why-that-changed-2017-10

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

La noi s-a votat o lege prin care toata lumea devine donator de organe. Daca nu vrei trebuie sa faci o cerere. Noi am primit anul trecut o scrisoare si ne-am inscris ca donatori ....totusi legea asta nu-mi place.

 

Si in Wales din 2017 e la fel. Noi eram inscrisi dinainte. Cica si daca esti donator familia poate interzice donatia... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ce titlu tampit. Deci daca esti feminista inseamna ca iti pare rau ca superi pe cineva??? Am citit articolul, zic si eu ca Anja, daca tot ii dau comenzi sexuale diversi frustrati, mai bine sa zica ‘nu inteleg comanda’ si gata.

 

 

hahaha eu am hărțuit-o sexual pe Siri! Dar ea așa zice: nu înțeleg ce vrei sa insinuezi. Sau: aceasta comanda îmi este necunoscuta :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...