Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii (viseaza) la pensie


Recommended Posts

Io-mi imaginez nuanta numita de astia ‘somon’. Desi somonul-somon eu il vad mai coraille, asa.

mey, stiu si de somon, si de piersica (ma rog, "peach") - o fi latura mea masculina mai dezvoltata decat prevede legea, da' nici chiar asa [:-)))]  dar daca Daniela vorbea de somon, ma asteptam sa-i zica somon, nu ocru-roz sau invers [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

M-am răzgândit, am pus lanterna pe boluri și nuanța este un pic diferită :D:

 

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gifRoz ocru culoarea vantului turbat2.jpg

 

Deci dacă nici eu nu știu să o identific, mi-e clar că nu pot să cer altora chestia asta  [:-)))]  [:-)))]

 

[:-)))]

 

mersi de lamuriri!

 

mi-e frica sa intreb cum le cheama pe celelalte [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie nu mi-ar placea o lege prin care sa ma oblige sa devin donator de organe automat. Mi se pare intruziune cu bocancii tintuiti printre organele mele. Din start nu ma lasi sa decid ce sa fac cu unica mea proprietate .

Nu imi place nici ca ma obliga (daca e cazul) sa mor in chinuri si nu in conditiile dorite de mine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

mey, stiu si de somon, si de piersica (ma rog, "peach") - o fi latura mea masculina mai dezvoltata decat prevede legea, da' nici chiar asa [:-)))] dar daca Daniela vorbea de somon, ma asteptam sa-i zica somon, nu ocru-roz sau invers [:)]

 

Tocmai, ca ea nu vorbea de somon, nici eu, ci doar ei care au pus denumirile pe pelatarul ala l-au numit somon. Eu la nuanta aia descrisa de ea ii zic roz-nisipiu ;) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...