Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii (viseaza) la pensie


Recommended Posts

 

 

Michelle, tare dragalasa e bebelina! Rox, ai cumparat flori? Azi am fost cu seniorul la un liceu ca sa participe la niste cursuri.....toate fetele aveau flori. DE anul viitor cred ca va trebui si eu sa cumpar.

 

noo... ca la noi nu e zi fara drama, cand unu, cand alalalt.... la 11 mi-a scris suparat ca nu se mai duce nicaieri, mandra a zis ca nu il asteapta ca iese cu parintii....fleasca era! L-am sfatuit totusi sa duca bomboane la scoala. A luat o cutie si mi-a zis ca a mancat-o cu Tudor si cu Alex!!! Eu.... siderata. “Cum copilas, nu luasesi bomboanele sa servesti fetele???!!!!” Ca a servit doua fete, una a luat, cealalta zise ca nu ii plac. Deci au halit ei trei toata cutia. Nici daca era de la stana nu facea din astea.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

noo... ca la noi nu e zi fara drama, cand unu, cand alalalt.... la 11 mi-a scris suparat ca nu se mai duce nicaieri, mandra a zis ca nu il asteapta ca iese cu parintii....fleasca era! L-am sfatuit totusi sa duca bomboane la scoala. A luat o cutie si mi-a zis ca a mancat-o cu Tudor si cu Alex!!! Eu.... siderata. “Cum copilas, nu luasesi bomboanele sa servesti fetele???!!!!” Ca a servit doua fete, una a luat, cealalta zise ca nu ii plac. Deci au halit ei trei toata cutia. Nici daca era de la stana nu facea din astea.....

 

al meu niccic vorba sa imi spuna  sa ducca vreo bomboana, floare la sccoala...in schimb mi-a zis de 10 x sa nu uit sa ii iau popcorn de la magazin.

 

de fapt la flori si bomboane nici eu nu m-am gindit sa-l intreb daca vrea sa ducca la scoala...pana  te-am citit pe tine de dimineata ca treb musai sa-i cumperi flacaului flori sa isi intilneasca mindra. 

 

al meu nici mandra nu are(dupa spusele lui)...si nicci flori se pare cca nu-I trebuie....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle se bea mierea sau zaharul topit din morcov nu apa in care a fiert :))). Nu se acoperă la fiert, sunt destui aburii care ies ca sa topească mierea. Il pui de preferat intr-un ibric. In oala pățești cum a scris Anja :)). Sau dacă ai cu ce, îl proptesti. Eu ii tăiam vârful ca sa fie plat și sa stea drept (hăhăieli de ras in culise :))). N-am ibric și intr-o crăticioară îl fierb eu. 

 

Eu îmi fac bagajelul, mâine dimineața decolez la Stockholm Pt doua zile. La o conferința. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

thanks

 

Michelle se bea mierea sau zaharul topit din morcov nu apa in care a fiert :))). Nu se acoperă la fiert, sunt destui aburii care ies ca sa topească mierea. Il pui de preferat intr-un ibric. In oala pățești cum a scris Anja :)). Sau dacă ai cu ce, îl proptesti. Eu ii tăiam vârful ca sa fie plat și sa stea drept (hăhăieli de ras in culise :))). N-am ibric și intr-o crăticioară îl fierb eu. 

 

Eu îmi fac bagajelul, mâine dimineața decolez la Stockholm Pt doua zile. La o conferința. 

 

si eu stau prost la capitolul ibrice, dar am o oala mai micuta...

thanks pt clarificare!

drum bun la stockhlom ....cum e vremea pe acolo?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...