Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii (viseaza) la pensie


Recommended Posts

Bună seara,

 

Eu lipsesc motivat, că sunt pe coclaurii patriei. Un antivirus mi-a făcut peri albi, după ce l-am oprit (cu acord de peste mări și țări, că nimic nu e simplu în viața asta) viteza pe server a crescut de 12 ori!

 

Viviana, sper să treacă pasa proastă  [flo2] !

 

Ioana, îi urăm Juliei cât mai multe treziri cu gândul la B.! (sper că B. nu citește pe aici).

 

Laura, foarte frumos la Cazane! 

 

Michelle, bine că v-ați revenit.

 

Marion, ai rezolvat la dentist?

 

Rox, cât mai ai până la vacantă?

 

Mă duc să citesc, am niște teme juridice de rumegat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Întrebare: măselele de minte îți mai pot crește la o vârstă venerabilă cât am eu? Să mă îngrijorez? Am o măsea de minte care a ieșit doar pe jumătate (așa e de mulți ani) și e cumva spre obraz că n-a avut loc. Acum simt că s-a apucat de crescut, o împinge pe cea de lângă.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu mi-am planificat un mini-concediu de 1 Mai la Florenta, cu o colega (care mi-e si prietena) si inca o prietena de-a ei. (sper ca) se vor ocupa ele de amanunte (si mai sper sa am drept de veto la cazare, daca nu-mi place in ce zona o vor allege).

 

Viv, daca ai tai fac mofuri la mancare, da si tu un semn, ca indata ma infiintez s-o iau la pachet [:-)))]  de cateva saptamani nu am timp de nimic, cu atat mai putin de gatit, asa ca mananc omeneste doar cand ies pe la vreun concert (ma rog, la alea unde-i si cu mancare, de genul coastelor din eVarza), sau in week-end cand mai ies la restaurant pur si simplu; in zilele saptamanii mananc numa' prostii.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marion, ar fi bine dacă poți obține o a doua părere. 

 

Mianna, și eu mănânc prostii, sunt în delegație deci adio regim.

 

Ați citit de jocul Bad News dezvoltat de niște cercetători de la Cambridge? Te învață modul cum se răspândesc fake news, iar într-unul dintre nivelurile jocului poți opta să fii un președinte al Statelor Unite care declară război Coreei de Nord de pe un fake twitter account :D.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt obosita, am avut zile foarte grele. Poate la un moment dat o sa pot povesti cu voi despre asta. Acum nu pot. De asta sunt absenta aici. E greu, o greutate greu de dus. Trebuie sa fiu stâlp și suport încă o vreme lunga, poate toată viața. 

 

Aveti grija de voi! 

 

Sunt in zona chiar dacă nu foarte prezenta in discuții. 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt obosita, am avut zile foarte grele. Poate la un moment dat o sa pot povesti cu voi despre asta. Acum nu pot. De asta sunt absenta aici. E greu, o greutate greu de dus. Trebuie sa fiu stâlp și suport încă o vreme lunga, poate toată viața. 

 

Aveti grija de voi! 

 

Sunt in zona chiar dacă nu foarte prezenta in discuții. 

 be strong si nu uita sa ai grija si de tine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Michelle, cam asa este. Dupa un episod de gripa esti imun la anumiti virusi gripali cativa ani, faci viroze usoare, raceli.

Eu am contorizat la fii-mea. Prima gripa la 3 ani. Urmatoarea la 12. Anul asta in decembrie se presupune ultima ca nu e dovedita decat dupa simptome.

 deci asa e!

si sotul meu mi-a spus la fel fara sa auda vreo stire pe undeva...nu degeaba ii spunea mama ca el e ca o " baba care le stie pe toate".

 

ce frig e azi...ger nu alta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...