Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii (viseaza) la pensie


Recommended Posts

 

 

Eu sunt obosita, am avut zile foarte grele. Poate la un moment dat o sa pot povesti cu voi despre asta. Acum nu pot. De asta sunt absenta aici. E greu, o greutate greu de dus. Trebuie sa fiu stâlp și suport încă o vreme lunga, poate toată viața. Aveti grija de voi! Sunt in zona chiar dacă nu foarte prezenta in discuții.

 

Ma gandesc la tine si iti trimit numai ganduri bune. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si eu am avut o perioada fara chef de citit. Dar am facut-o la impuse pentru ca am observat ca e singura chestie care ma mai scoate din ale mele.

Asa am citit Ishiguro

Si tot asa am hotarat sa scriu mici pareri despre cartea citita. Nu le pot spune recenzii ca nu sunt de meserie.

Am facut deja duminica chestia asta am scris ceva, ceva despre "pe cand eram orfani" si ma tot gandesc sa fac subiect. Poate, poate cuiva ii vine pofta de citit.

 

Dupa ce termin Cei opt munti - Paolo Cognetti, probabil azi, trec la Svetlana Alexievici si mi-am propus sa scriu despre Fima - Amoz Oz.

 

Ieri, mi-am pus in cos la elefant si cartea pe care si-a comndat-o Laura, dar am zis ca dau drumul azi la comanda, intre timp au disparut cartile din cos si nici cartea despre care spunea Laura nu mai imi amintesc cum ii zice.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si mie imi place Ishiguro, mult de tot! Viviana, scrie, ca sunt destui amatori de citit [;)]

 

v-am zis ca nu mi-a placut deloc, dar deloc, Amos Oz? [:)]. am reusit cu chiu cu vai sa citesc 2 carti, de gura mamei mele, care e mare fan. nu m-a priiins. mi s-a parut o plictiseala incredibila :)

 

anja, matale pe unde umbli???

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viviana. nervi tari iti doresc! E tare frustrant cand te lovesti de oameni obtuzi care fug de responsabilitate.

 

La mine aventura maselei buclucase continua. Am vrut sa ma programez la un alt doctor la care a fost si sotul meu, dar fiind un cabinet specializat pe anumite afectiuni imi trebuie scrisoare de la doctorita mea plus ultimele radiografii. Astept sa primesc pe mail scrisoarea (cine stie cand o vor trimite!) si apoi sa vad cand ma programez. Maseaua ma doare in continuare.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...