Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii (viseaza) la pensie


Recommended Posts

Am reusit sa urmaresc azi patinaj. Programul scurt.

M-am ofticat mai intai ca daca rusii au avut interdictie sa participe la olimpiada, totusi, niste sportivi din Rusia au participat sub steagul Olimpic. Era si firesc. Stiu. Dar tot m-am ofticat.

 

Dar am vazut-o pe Evghenia  Medvedeva (m-am bucurat ca are asa un prenume urat). Vai ce frumos, ce gratie! Stai ca a venit pe primul loc inaintea japonezelor. Atunci am zis ca are nasul borcanat (e draguta foc!). Barbata-miu zice ca are picioarele prea subtiri si sigur ne-am spalat in aceeasi sticla cu lapte.

 

Dar, vai! Pe gheata a intrat o minune mica. O minune de 15 ani. Alina Zaghitova. Atat de frumos a patinat! Nu mi-a venit sa-mi cred ochilor. A obtinut la programul asta scurt un scor de 89,92 de puncte stabilind un nou record mondial. Oau!

Sper ca vineri la programul liber sa ia medalia de aur. Sper sa o intreaca pe Evghenia cea cu nasul borcanat (dar e tare draguta!)

 

Ups! V-am spus ca minunea asta de 15 ani e tot rusoiaca?

 

 

A mai fost o patinatoare americanca tot asa mica, la 14 ani parca a paticipat la

olimpiada. Tehnic era aproape perfecta dar ii lipsea ‘feelingu’ ca sa zic asa. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ioana, cafenelele noastre nu sunt renumite pentru cafea ci pentru alte “bunatati”.

Dar Rox are dreptate, cei care le-au incercat au fost dezamagiti. Eu nu pot sa ma pronunt, n-am fost curioasa....nici prin zona cafenelelor nu-mi place sa merg, ma deranjeaza enorm mirosul.

 

 

 

Pardon, nuca mea a nimerit in cafeneaua voasta. :) Am prins si eu gluma, dupa 3 pagini

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca n-ai, dar tu ai zis ca la farmacie le au mai tari ;)

 

Cum sunteti voi cu cafeaua sunt eu cu ciocolata: nu-mi plac bomboanele de cioco, inghetata de cioco, prajiturile cu ciocolata care in experienta mea de fapt sunt cu o crema de cacao nu prea grozava. Exceptie: amandina, bomboanele cu cioco si sampanie

La care farmacie? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Nu neaparat, La orice competitie internationala. Au chiar si un medicament special - meldonium. Sharapova de ce crezi ca a fost supendata?

 

meldonium e apa de ploaie pe langa celelalte ce le folosesc. Si da, fiind atat de impanantenita mizeria, sunt suspendati. U totul, au fost si de la Campionatele mondiale de Atletism si imi doresc imens sa fie tot timpul suspendati din orice competitie importanta. La cat iubesc eu sportul imi fac fizic sila asemenea chestii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...