Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii (viseaza) la pensie


Recommended Posts

Viviana,

1.in primul rind iti spun sa nu te lasi, sa nu disperi ...ai trecut prin multe cu casa, nu cred ca acum ti se infunda si trebuie sa renunti...ai putere si mergi mai departe.

2.voi nu aveti notari mobili care sa se deplaseze la domiciliu?

3. e bine sa te duci in audienta si poate rezolvi asa.

4. am vazut ca in Romania uneori pe calea legala oricat de mult incerci, te straduiesti, pur si simplu nu se poate ...si asa esti nevoit sa cauti si sa gasesti alte solutii. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Viv, pai atunci potrivit cu legea si cerintele lor, pana acum au actionat ilegal cei de la gaze. Daca sunt 10 case pe strada (sa zicem ca pe partea cealalta e padure), cand au montat la casa 1 deja trebe sa fi avut semnatura proprietarilor de la 1. Cand au montat la casa 2 - semnatura de la 2 (ca pe cea de la 1 o aveau si tot asa). Eu asa gasesc logic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viv, pai atunci potrivit cu legea si cerintele lor, pana acum au actionat ilegal cei de la gaze. Daca sunt 10 case pe strada (sa zicem ca pe partea cealalta e padure), cand au montat la casa 1 deja trebe sa fi avut semnatura proprietarilor de la 1. Cand au montat la casa 2 - semnatura de la 2 (ca pe cea de la 1 o aveau si tot asa). Eu asa gasesc logic.

Nu e ilegal ce cer. In fine e ceva mai complicat.  

Prima oara s-a tras teava la penultima casa - singura construita pe atunci.

apoi cei noi veniti s-au "intepat". Apoi penultima casa are un alt proprietar azi. Deci nu e asa simplu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Nu e ilegal ce cer. In fine e ceva mai complicat. Prima oara s-a tras teava la penultima casa - singura construita pe atunci. apoi cei noi veniti s-au "intepat". Apoi penultima casa are un alt proprietar azi. Deci nu e asa simplu.

 

Pai cand s/au intepat trebuia sa le ceara sa semneze. Pacat ca acum tu te zbati ptr toti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...