Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguinii (viseaza) la pensie


Recommended Posts

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

am fost in sala peste 1000 de persoane care depus juramantul...si sus in balcoane stateau rudele ...alti1000, din 85 de tari dintre care 3/4 din din mexic, filipine, si india...

sala era deosebit de frumoasa, pacat ca am fost asezata in spate si nu am putut poza.

 

s-a strigat fiecare tara si fiecare din tara respectiva se ridica in picioare si toti aplaudau...am vazut si vreo 3 romani.

 

ne-a vorbit secretary of the state,ne-a spus un pic despre familia lui, parinti emigranti din mexic.

toti vorbitorii au accentuat f mult importanta de a vota.

 

ne-a pus masajul de felicitare f frumos  al presedintelui Trump.

 

o tipa a cintat imnul, cu totii am depus juramintul pt tara, pt steag ...a fost o ceremonie deosebita de vreo 2 ore..

 

dar cel mai mult m-a impresionat sa citesc fericirea, reusita pe fetzele oamenilor. fiecare dintre noi cu povestea lui dar avand in comun: curajul deosebit.

curajul de a ne parasi tarile si a incepe o viata noua, de a lupta si a ne sacrifica ani si ani de zile pt a ajunge la acest punct.

numai cine a trecut prin asta, poate intelege!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Ma bucur mult ca azi e vineri. Desi voi avea un program incarcat in week-end. Vom avea trei meciuri de volei (sambata-duminica) pentru a incheia faza grupelor. Anul acesta am castigat doar experienta si am vazut cum joaca cele care practica de mai mult timp.

 

Vreau tot in acest week-end sa rezolv tema martisorului. Cine stie cum va fi inceputul de saptamana la job.

 

Michelle, felicitari pentru cetatenie! Cum mai stati cu tusea?

 

Ella, tu cred ca numeri orele pana maine? Drum bun Marciei!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...