Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pinguinii (viseaza) la pensie


Recommended Posts

Mai dar vad ca nimeni n a percutat cu Dragobetele. V ati " valentinizat" cu toatele, nu ca eu as fi stiut.

 

Ioana, mersi. Ne gandim sa nu fie alergie de la pisic, care doarme cu el in camera de cateva zile. Taica su e alergic si l a izgonit pe matz din dormitor din acest motiv. Acum mucesc si stranuta amandoi.

 

Viviana, am ras la faza cu dresul, intrebarea este de ce porti dres pe sub blugi. 

 

Velvet, bine ai venit pe ghetar ( ne stim de la alte subiecte). Sanatate pisoiului!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Intrebarea mea e cum poate cineva sa nu poarte iarna dres pe sub blugi (da, stiu, s-a mai discutat aici, io-s din tabara celor care ar muri fara; si nici macar nu port de-aia subtiri, ci de la 50 de deni in sus).

 

Da, am insomnie, in caz ca va intrebati ce caut pe forum la ora asta. M-a pus naiba sa ma gandesc la zugravit (planuiesc s-o fac prin aprilie sau mai) si chestia asta imi genereaza instantaneu vreo 2 ore de insomnie  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aseara (adica in seara de Dragobete, ca sa se inteleaga), cand am iesit de la concert (folk, fireste) am vazut ca cineva se distrase desenand inimi pe masinile parcate, care erau pline de zapada. Asa ca atunci cand am ajuns acasa i-am oferit si masinii mele o inimioara  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet...1.64 53kg?

 

OAAAAAAAAA...adica esti din aia slaba ,banui ca ai par lung.....si poti purta orice ca-ti vine bine....neeeeee...ia zi ce sport faci si cum de te mentii.... [:)] ...

 

 

Aici sunt -10 grade si viscoleste marunt.......naspa tare......vreau sa ies si copchilu` nu vrea......o s astea sa se refaca,saptamana trecuta  a avut viroza...prima data in 8 ani cand copilul meu a facut asa ceva.......toata saptamana nu am dus-o la scoala nu era in stare......a bolit de nu stiam ce sa mai fac.Cand marti,in ciuda tuturr tratamentelor naturiste s-a apucat si de tusit,am trecut-o in urma analizelor pe antibiotic.Si i-am dat si paracetamol cu vitamina C si ....pana miercuri era mai bine.Vineri a fost mai intr-n aripioara,dar vad ca se reface...doar ca e mai obosita....

 

De maine gata...la sport....tae bo si sportul ei.....fac si eu asa ca ne luam una dupa alta.

 

ps Instructorul,care e barbat nici macar nu transpira la efort.Dar are niste patrate pe abdomen de ne vine sa plangem.Si nu de ciocolata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata  [clo]

 

Fleur mutumesc  [:X]  [floare3]

 

mada  [flo]  [:D] niciun sport,ca,na,nu ma lasa spatele  [aerob] am forme,nu-s blana  [:D] adica fund  [ph34r] sanatate fetitei!

 

eu purtam anii trecuti dress mai grosut,cei subtiri imi provoaca mancarimi....si as merge doar scarpinandu-ma ...anul asta n-am mai purtat deloc.desi s-a facut cam frig.

 

de Dragobete n-am ce spune  [amoras]

 

o zi frumoasa s-aveti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dres pe sub blug?Niciodata,niciodata,niciodata.Mi se strepezesc dintii.

Eu,indiferent de cat e de frig,daca port blugi nu port nimic pe sub ei.De asemenea nu pot purta pulovere simt ca ma sufoc,nici fular sau caciula.Am un sacou la job pe care-l iau peste topurile cu bretele.Rar cand port camasa.Si aia descheiata tare.Insa am incaltaminte de Oymiacon sau cum s-o scri.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...