Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pinguinii (viseaza) la pensie


Recommended Posts

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Maseaua de minte,aia poznasa care s-a stricat de jos in sus.Mi-e frica dar trebuie.....chirurgul..adica e o ea...e una dintre cele mai bune.L aprogramare m-a intrebat daca sufar de afectiuni...i-am zis ca-s un pic dilie,asa....la care ea..."barbatu-meu zice ca toate suntem nebune,asa ca.."..afectiuni tratabile....

La care eu..."pai n-am....pai cand ati mers ultima data la doctor?''...De rusine dupa 8 ani la ginecolog..ca e odata pe an si io...batman,batman.....

Mi-a dat alprazolam sa iau cu o ora inainte de interventie.....iaca na.....i-am zis ca nic ianesteziile nu tin la mine......la care ea simpatica......avem si niste ciocanele...... [:-)))] foarte de gasca....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viviana, cand aveai varsta fetei tale purtai ceva pe sub blugi? Eu nu.

Am plecat odata cu o gasca la munte pe nepregatite, ne-am dat cu sacul pe partie.....s-au udat blugii si apoi au inghetat.

Acum numai cand ma gandesc ma trec fiori reci....binenteles ca port dresuri pe sub blugi.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Viviana, cand aveai varsta fetei tale purtai ceva pe sub blugi? Eu nu. Am plecat odata cu o gasca la munte pe nepregatite, ne-am dat cu sacul pe partie.....s-au udat blugii si apoi au inghetat. Acum numai cand ma gandesc ma trec fiori reci....binenteles ca port dresuri pe sub blugi.

 

Ma bag eu ca musca: cand ma uit la poze la ce fuste scurte purtam iarna (in Romania, da?) cu dres subtirel si matasos, ma apuca tremuriciul ca pe piftie. Dar deh, tineretea tine de cald.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ma bag eu ca musca: cand ma uit la poze la ce fuste scurte purtam iarna (in Romania, da?) cu dres subtirel si matasos, ma apuca tremuriciul ca pe piftie. Dar deh, tineretea tine de cald.

 

Mai, dar asta tine de termoreglarea proprie si personala. Ca eu si acum port la fel. Sub blugi imi pun ciorapi grosi 50 den doar cand merg la sanius -odata la 2 ani :)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi,

 

La noi se mentine insorit si frig. Daca nu ar batea vantul ar fi ideal de plimbat, dar asa nu am chef sa ma intorc cu nasul rosu si buzele crapate.

 

Mada, bafta cu operatia.

 

Viv si eu il prefer pe Reynolds. Si acum arata si mai bine (dupa standardele mele), mai copt asa.

 

Ella, drum bun Marciei.

 

Velvet, ce pisic ai?  [cupisi]

 

Laura 25, la voi cum mai e vremea? Faceti, sau sunteti oameni de zapada?

 

Mianna, deci Dragobete cu folk.  [fum]  [RO]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana  [flo2]  unul minunat,care m-a urmarit mai mult de jumatate de ora prin centrul orasului intr-o seara tarzie de noiembrie anul trecut...am aflat cateva zile mai tarziu de ce-ca sa-l salvez,este f bolnav... am tot incercat,totul...si sa ma salveze si el pe mine.asta e motanul meu iubit ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...