Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pinguinii (viseaza) la pensie


Recommended Posts

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Mianna, ai fost la treatru? Ti-a placut piesa?

 

am fost, si mi-a placut [:)]  foarte bine jucata.

 

urmatoarea-i pe 9 martie. pana atunci am un program agitat: azi iar folk, maine febletea mea Carlos Marin de la Il Divo, de 1 martie iar folk, 2 martie alt concert, in 3 si 4 martie ma sarbatoresc cu prietenii, si probabil in 5 martie, cand chiar e ziua mea, bag un alt concert folk ca sa nu mi-o petrec stand in casa [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am fost, si mi-a placut [:)]  foarte bine jucata.

 

urmatoarea-i pe 9 martie. pana atunci am un program agitat: azi iar folk, maine febletea mea Carlos Marin de la Il Divo, de 1 martie iar folk, 2 martie alt concert, in 3 si 4 martie ma sarbatoresc cu prietenii, si probabil in 5 martie, cand chiar e ziua mea, bag un alt concert folk ca sa nu mi-o petrec stand in casa [:)]

:))) de respirat ai timp:? (Sunt rea, ca de fapt vreu si eu macar la jumatate din ele)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mianna, deci Dragobete cu folk.  [fum]  [RO]

sfarsit de Dragobete cu folk [:)] ajun de Dragobete cu o prezentare tinuta la mall de Julius Constantinescu (il citeste careva pe FB sau pe Daily Cotocodac, pe care din pacate se scrie din ce in ce mai rar?) despre nevestele lui Henry al VIII-lea, urmata de o iesire la bere la care am ras cum n-am mai facut-o de mult, si... eh, peste asta trecem [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viviana, CCS poate ajunge cu trenul, dacă mai ninge între timp și își face probleme de cum va fi drumul. Sunt cazuri în care autostrada e închisă dar trenul merge fără probleme.

 

Anja, da, ziceai că ai fost în zonă de curând :).

Dupa mersul trenurilor nu exista niciun tren care sa ajunga pana in 7.30 in Constanta.

Ar trebui sa plece de luni seara.

Are nevoie de masina sa se invarta prin constanta - dar asta nu ar fi o problema ca are niste prieteni disponibili.

Sa vedem ce o mai fi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...