Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pinguinii (viseaza) la pensie


Recommended Posts

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sorry, nu mai pot tine pasul cu voi...pe lângă toate azi dimineața am aflat ca a murit Mătușa mea de la Botoșani, singura ruda pe care o mai aveam acolo...mama va merge la înmormântare marți, joi se întoarce in Zalău și vineri pleacă la Cluj Pt ca sâmbăta devreme zboară la Stockholm de unde o voi recupera eu.

 

E prima data când bărbatul ma lasa singura sa plec la Stockholm, Silvia ma va insoti. DAAAAR Pt ca avem 20 cm de zăpada și ninge nebunește, plus ger, pana inclusiv sâmbăta, nu știu dacă sa merg cu mașina (așa am rezervat bilete) sau sa renunț și sa luam autobuze. 

 

In rest, se întrevede o Luminița la capătul lung și negru al tunelului, după trei săptămâni care au fost foarte grele. Pt mine ca și apartinator. Pt persoana in cauza cumplit, nu doresc nimănui sa ajungă la așa ceva. 

 

Inainte sa pun capul pe perna și sa trag un sonn de după-amiaza (am lucrat azi și m-am trezit la 5.30), mâine o iau de la cap, va las o întrebare. 

 

Ati auzit de Higly sensitive person?

http://hsperson.com/

 

E și un test, sunt curioasa câte dintre voi sunteți? Mi-ar placea sa schimb impresii, m-ar ajuta enorm de mult...de o săptămâna încoace studiez tot felul de chestii, am nevoie sa înțeleg niște lucruri. 

 

Duminica frumoasa! 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau de matusa ta! te imbratisez!


In rest, se întrevede o Luminița la capătul lung și negru al tunelului, după trei săptămâni care au fost foarte grele. Pt mine ca și apartinator. Pt persoana in cauza cumplit, nu doresc nimănui sa ajungă la așa ceva.

Cred ca am pierdut  ce s-a intamplat... sunteti bine?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...