Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pinguinii (viseaza) la pensie


Recommended Posts

  • Răspunsuri 865
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ioana, ai intrebat de ce li s-a parut copiilor tiganeasca, habar n-am, poate au vazut tiganci in RO cu fuste din astea [fri] . Eu jur ca am luat-o de la Stradivarius:)))) Sotului insa sigur i s-a parut iesita din comun, ca nici eu nu port asa inflorate.

 

Velvet, eu port si lung si scurt si fuste si rochii si colanti si pantaloni, si mulati, si de piele,... ca sa zic asa, am un stil fluid:)))) Singurul lucru cu care nu ma prea impac sunt blugii, nu mi-s deloc confortabili, dar ii port:)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca m-am distrat cu FI-ul vostru  [:-)))]

 

Brrrr, e frig rau afara! Am fost la Sala Palatului, sa-mi vad si sa-mi ascult febletea numita Carlos! A fost fain de tot - ce voce poate avea! Si ce carliontz!  [:)]

 

Cand am iesit mi-a inghetat mana pe telefon pan-am chemat Uber-ul. Dar mi-a placut sa umblu prin zapada proaspata. Acum mi-am facut un ceai de rodii si m-am pus sa va citesc.

 

Anja, si mie-mi plac fustele de tiganca, dar vara. Iarna nu prea port fuste mai deloc. Cel mult cate-o rochita de lana.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, mai deja devine Φ-ul devine epopeea lui Ghilgamesh :)))) Numai un inginer adevarat intelege cat de important e Φ-ul la casa omului.

Poate sa devina chiar si un titlu de capitol.

Adica ce noi pinguinele nu avem  Φ-ul nostru preferat? 

 

"In cautarea Φului pierdut" sau "Φul ratacitor" sau "Φul risipitor".

 

Sa Φim noi fericite!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...