Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Festivalul coruptilor


Recommended Posts

  • Răspunsuri 56
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

 

Sunt rezervat ca min Justitiei va solicita revocarea. Este profesionist si stie ca nu ar avea oricum sanse de succes. Personal cred ca toate aceste demersuri media vor ramane doar la nivel de media, pentru ca tehnic, legal, nu au cum sa produca efecte reale.

 

Eu fac pariu că efectele in randul populației vor fi, și de genul "ce înscenare, vai, amaratii" ... Din păcate asta e problema reală cu care ne confruntăm.

Hoți sunt peste tot, mereu vor fi, dar într-o societate civilizată, e prins, toată lumea e de acord să fie mazilit. La noi nu, tot se găsește cineva care sa găsească apărare, scuze, mila.... Din cauza asta va fi dezastru mult timp de aici încolo. Părerea mea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

pentru cui ii mai pasa

 

Ministrul borfasilor in tara condusa oficial de infractori

 

Cu o cerere de revocare scrisa parca la partid, in studiourile Romania TV, Antena 3 si de ziaristii Luju, cu teme preluate din agenda tuturor suspectilor si inculpatilor din tara sau fugiti peste granita, Tudorel Toader si-a castigat de azi titlul de ministrul borfasilor. In cele 80 de minute de rechizitoriu scremut, cu acuzatii aiuritoare de delict de opinie, defaimarea tarii si alte bazaconii supte din pix, Toader a aruncat Romania de pe harta UE. De azi suntem in mod oficiala o tara problema la Bruxelles, care va avea de gensionat un stat controlat oficial de un grup infractional organizat denumit in mod abuziv partid aici tot textul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...