Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

In cautarea Φ-ului potrivit


Recommended Posts

  • Răspunsuri 735
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Miha, este pe apa sau pe electric? Adica au pus furtun prin care sa circule apa calda? Apa vine de la comuna sau aveti voi centrala?

Sa zic ca e cam nasol???? S-ar putea sa fir spart un furtun si sa aiba pierderi, si sa tb sa scoateti gresia....

Mai spune cum ati pus-o...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Miha, este pe apa sau pe electric? Adica au pus furtun prin care sa circule apa calda? Apa vine de la comuna sau aveti voi centrala? Sa zic ca e cam nasol???? S-ar putea sa fir spart un furtun si sa aiba pierderi, si sa tb sa scoateti gresia.... Mai spune cum ati pus-o...

 

E pe apa. Apa vine de la comuna, noi avem un regulator (cred ca așa se numeste) de unde reglam noi dacă vrem sa fie mai cald. 

 

Dar dacă e Sparta vreo țeava ar fi trebuit de atâta vreme sa fim inundați nu? Baia e la etaj. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai sa fie... dr taberei ai zis?!?!?! restaurant ai zis?!?!?! n-o fi acelasi 4x4...? al tau n-avea abtibild cu prolex?

n-am vazut asa ceva, da' e drept ca la ora aia nu ma uitam dupa abtibilduri pe masini [il]  da, era in Drumul Taberei, dar nu la restaurant (de acolo plecasem), ci undeva pe langa Plaza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow Viviana, de unde știi lucrurile astea? 

De ce nu aveai voie sa copiezi diploma la Mătușa? 

 

 

pai asta cu masinile de scris o stiam si eu.

 

cu fotocopiatoarele nu - adica la modul ca nu-mi amintesc de cineva care sa fi avut fotocopiator la serviciu. "trageam la xerox" in centrele de copiat acte.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

l-am luat pe William pur si simplu inghetat de la scoala. si nu, nu a venit zapada si nici nu va veni...au fost 10'c...alti copii erau in pantaloni scurti.

avea miinile , picioarele gheata, ii clantaneau dintii.
cica m-a sunat cit am fost la bible studies, dar am avut telef inchis, el n-a lasat mesaj, n-am cunoscut numarul, nu m-am sinchisit.bad, bad, mama! [batcap] 

acum e in pat cu 2 paturi pe el si nu se incalzeste. I-am dat ceai fierbinte...nu stiu ce sa-i fac. cred ca a adormit.

tare imi e ca il intoarce raceala. ieri au alergat iar 1.5 km in frig de citeva grade c...astazi au fost o ora la educatie fizica afara(in tricou, pantaloni scurti)... acum spune ca il doarre in pic in git.

noi nu suntem obisnuiti cu frigul, asta e situatia...nu rezistam la frig...nu stiu ce sa zic.

Roxana, ce ar putea avea in git sa-l doar iar? poate sa fi luat iar virusul de gripa? sa raceasca la 5-10 'C ???

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...