Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

In cautarea Φ-ului potrivit


Recommended Posts

neata  [clo]

 

bine v-am gasit in casuta noua!  [flo2] nu ma bag la tehnice,paralela,zau!  [alcool] dar in cautarea a ceva pierdut...ma bag...

 

viv  [floare3]  el pare bine,tuseste din cauza lichidului ce-i apasa pe abdomen...cam o data pe zi il prind eu.dar...mi-e teama de ce va urma...ne jucam cu soriceii pe care i-a rontait,pupam,mai mult eu cu forta [bat] ,pitulusu' dimineata,asta-i ritualul... [mata] ...seara ne intindem si ne alintam...

 

o zi cat mai buna s-aveti!  [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 735
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neata

 

azi viscolul m-a pacalit masiv, la mine in curte era curat curat, dar când am iesit... era un troian imens de care precis nu aveam cum iesi. asa ca .. am venit cu autobuzul :)
era mult prea frig sa inghet dupa un taxi. e prima oara când vin aici cu autobuzul.. zici ca cine stie ce chestie am facut! :))))

 

am facut si ceva sport, deci ma declar multumita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

20 cm de zăpada azi dimineața. Maturat curtea sa pot ieși, maturat mașina sa pot pleca la job. Ajunsă aici abia am găsit un loc unde sa o pot lasa, totul plin de zăpada.  

 

Aseara când am plecat de la job erau 20 cm depuși. Curățat mașina, curățat in jur sa pot pleca. 

 

Azi ninge vârtos, viscolește și mai și. Pana plec vor fi pe puțin 20 cm de zăpada iar. 

 

Fleur, tii minte ce ai scris in vederea ce mi-ai trimis-o? :)))

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

M-ati facut sa rad de dimineata  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] din cate stiu eu, nu conteaza lungimea, ci grosimea  [:D]

 

Si la noi e ger, -11° [zirea] nu am lasat motanul sa mai iasa aseara afara, l-am inchis la el in camera..unde a dormit bine merci pana la 6 dimineata, cand ne-am trezit noi...a iesit afara, iar dupa statea pe presul de la usa de la sufragerie, din gradina..i-am dat drumul si a fugit direct la Marcia in camera..unde sigur va dormi toata ziua...vad ca nu-i place nici lui gerul.

 

Maine merg sa iau tortul copilei, o trezim de ziua ei cu tort, flori si cantat de La multi ani..cadoul l-a primit deja, dar doar pe hartie...minunea se intampla la mijlocul lui martie  [ph34r]

 

Am asa un chef de munca, astept cu nerabdare weekend-ul  [:D]

 

O zi faina sa aveti. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...