Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

In cautarea Φ-ului potrivit


Recommended Posts

  • Răspunsuri 735
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ati vazut soarecele de  Kaufland? Era la reducere - precis blanita lui era putin unsuroasa.

 

El se culcusise printre bucatile de pulpa de porc si spata si ficat pe care cu atata drag le-am cumparat si eu de acolo cateodata. 

 

https://www.digi24.ro/stiri/economie/companii/soarece-in-raftul-cu-carne-reactia-kaufland-885948

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ati vazut soarecele de Kaufland? Era la reducere - precis blanita lui era putin unsuroasa. El se culcusise printre bucatile de pulpa de porc si spata si ficat pe care cu atata drag le-am cumparat si eu de acolo cateodata. https://www.digi24.ro/stiri/economie/companii/soarece-in-raftul-cu-carne-reactia-kaufland-885948

 

Pai pe undeva prin lumea asta or fi si soarecii delicatese. Si mai proaspat de atat nu il gasesti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ceva haios si in ton cu zapada de pe la noi :

 

" Ora 8:00 Am făcut un om de zăpadă.
8:10 O feministă a trecut și m-a întrebat de ce nu am făcut o femeie de zăpadă.
8:15 Am făcut și o femeie de zăpadă.
8:17 Doica vecinilor zice că pieptul femeii de zăpadă este prea voluptuos .
8:20 Tânărul gay din apropiere a murmurat că ar fi putut fi doi oameni de zăpadă, în loc de o pereche.
8:25 Veganii de la numărul 12 s-au plâns de nas. "Morcovii sunt pentru hrană, nu pentru decorarea figurilor de zăpadă."
8:28 Sunt numit rasist, deoarece perechea de zăpadă este albă.
8:31 Musulmanul de la colțul străzii dorește ca femeia de zăpadă să poarte un voal.
8:40 Cineva cheamă poliția. Un echipaj vine pentru a vedea ce se întâmplă.
8:42 Imi spun că coada măturii din mâna omului de zăpadă trebuie îndepărtată deoarece ar putea fi folosită ca armă albă.
8:47 Lucrurile se înrăutățesc după ce mormăi: "Da, dacă e în fundul tău."
8:52 Telefonul meu și mătura sunt apoi confiscate și sunt luat într-o mașină de poliție.
8:53 Vecinii mei aplaudă.
9:00 La știri sunt prezentat ca presupus terorist care crează probleme în timpul acestor condiții dificile de iarnă.
9:10 Sunt intrerogat dacă am vreun complice.
9:29 Un grup jihadist mai puțin cunoscut a susținut că a fost complotul lor. "

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am prins un moment de respiro..nebunie mare azi...zapada, gheata, accidente...am facut o ora pana la job, am mers ft incet...am vazut si 2 biciclisti care au cazut cu bicicletele...eu nu inteleg de ce se incapataneaza sa mearga cu bicicleta, desi ninge si mai e si viscol...in spatele lor erau masini, noroc ca mergeau incet si nu s-a intamplat nimic...si am vazut si un accident, 5 masini busite, asta din cauza ghetii de sub zapada  [zirea]

 

Am trezit copila la 6.30 cu cantat de La multi ani, a fost ft incantata de tort, nici nu-i vine sa-l manance..il mancam duminica, avem musafiri...nu-si sarbatoreste ziua, o va face la 16 ani....a primit insa multe felicitari, din toate colturile lumii...are prieteni peste tot in lumea asta.

 

Eu am revenit inainte de pranz acasa, am facut repede pui cu cartofi la cuptor (si usturoi)...si salata...am mancat toti 3, a venit si Marco acasa la pranz...pe copila am invoit-o de la scoala dupa-masa, are proiect 3 ore, dar ea isi va incepe proiectul de-abia in mai, asa ca mergea degeaba...diseara are si curs de coreeana...o zi plina pt ea.

 

Ce bine ca maine e vineri, de-abia astept sa vina weekend-ul.

 

O zi faina sa aveti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...