Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

In cautarea Φ-ului potrivit


Recommended Posts

  • Răspunsuri 735
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

buna dimineata si o cafea mare neagra si tare.

 

Ma dor muschii in continuare dar neste altii fata de cei care zic eu c-au lucrat.

 

Adica ceva unde dai si unde crapa....ma rog,abia astept diseara dar tai chi nu mai fac.E a treia oara cand ma simt rau dupa tai chi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

neata s-a incalzit, dimineata ningea, cica toata ziua ploua. yay, super mocirla!! [:D] de vineri dimineata, verificati ce accent aveti? http://www.bbc.com/future/story/20180205-which-british-accent-is-closest-to-your-own cica io-s din Yorkshire si vorbesc cam ca Sean Bean. [:)] nice....

 

Si eu tot Yorkshire, dar ca Matthew Lewis- aka Longbottom.

 

Eram sigura ca or sa intrebe se scone- aici e mega debate cum se citeste.

 

Eu cred ca am accent de ‘valleys’ = welsh, desi ma controlez sa nu sun ca ei. Ca sa va faceti o idee, ziceti cu glas tare: ‘bh-there’ (over there), ‘lash’ (lush), ‘come yaou’ come here). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi,

 

Nu mai ninge dar bate vantul foarte tare. O sa stau si azi acasa si l\am convins si pe B sa stea, nu de alta, dar daca se infige vreunul in el cu masina, iar ne creste suma la asigurare, ca am patit-o deja. Chiar daca nu e din vina lui, i-au crescut suma cu explicatia ca ‘cine este intr-un accident - chiar si parte vatamata - are mai multe sanse statistic sa fie implicat intr-un nou accident in scurt timp’. E exact ce zicea Daniela cu corelatie fara cauzalitate - o mega porcarie dar asta este.

 

Ma duc sa ma infig intr-o ciocolata calda, poate ma trezeste.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...