Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

In cautarea Φ-ului potrivit


Recommended Posts

ma enerveaza prof de educatie fizica care ii scoate afara pe vremea asta in tricouri sa joace sporturi sau sa alerge...

 

Michelle, nu e vina profesorului, Will e imbracat necorespunzator, orice copil ar fi racit in conditiile astea, nu isi poate lua trening ?

Al meu face alergare afara si antrenamentul se tine indiferent de vreme (cand e furtuna se intrerupe). Are pantaloni lungi, bluza maneca lunga, fas de ploaie peste, daca e sa ploua, bentita si manusi speciale de sport. Mai exista si niste maieuri termorezistente, cred ca le folosesc in special schiorii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 735
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Brrr, si la noi bate vantul si e friiiig. Ma bucur ca nu am plecat in vacanta asta, cine stie prin ce aeroport tremuram.

Partea proasta e ca aveam un voucher la Air France pe care o sa-l pierdem.

Ieri am trecut pe langa locul unde se patineaza, erau o multime de copii dar nu stiu cum rezistau.

Mi-a placut poza asta care a aparut in ziar.

post-126830-59431_thumb.jpeg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

D

 

cum sa te simti rau dupa tai chi?!? ce stil faci? 

raga,sunt abia la inceput.Beleaua e ca nu stiu miscarile foarte bine si posibil sa le fac aiurea,desi bietul om se straduieste.Nu e vina lui ca eu sunt antitalent la orice miscare delicata.Pe de alta parte  eu stiu ca astea se fac in aer liber,noi le facem in sala.Mai e un aspect...de obicei eu halesc energiile celor din jur.Mi-au spus multe persoane ca fac asta.

Nu o fac constient si in general incerc sa ma abtin.Banuiesc ca facand incorect miscarile....iau din energiile negative aruncate de ceilalti si cum nu stapanesc tehnica bine..le si iau....cred...habar nu am....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Ce bine ca azi e vineri  [pk]  [pk]  [pk] dimineata era ger (-8°), dar soare...acum a inceput sa ninga abundent...bine ca in curand o iau spre casa, imi ajunge cat am muncit saptamana asta  [:D]

 

Au spus ieri la stiri de ce am avut haos pe sosele si nu numai...pt ca fiind carosabilul rece, zapada ingheta imediat...din cauza asta au fost multe accidente, tramvaie si troleibuze blocate..ba chiar trenuri care au avut probleme. 

 

Si noi ne uitam mereu la BBC (in special la BBC 2 si 4), au reportaje interesante. .acum ne uitam la BBC Two, la : Great British Railway Journeys (Michael Portillo prezentator)...cum Marco e fan trenuri, are ce sa vada...noi nu ne uitam la filme decat ft rar (filmele ne plictisesc), in schimb bagam zilnic reportaje si documentare...avem ce invata din ele  [:)] 

 

Weekend fain sa aveti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...