Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

In cautarea Φ-ului potrivit


Recommended Posts

  • Răspunsuri 735
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salutare! 

 

Am avut o zi foarte plină, trezita eu cu Silvia de la 5.45, plecat in port, lăsat mașina in parcare peste zi, luat vapor. Sărit din vapor in autobuz și direct in alt autobuz. Întâlnit și recuperat mama care era treaza de la 4 dimineața și zburase Cluj-Skavsta. Mâncat ceva rapid de prânz, sărit in autobuz. Așteptat vrei doua ore jumate după alt autobuz. Acum am urcat pe vapor și am și plecat deja, avem trei ore jumate de drum. Pe la miez de noapte ajungem acasa. 

 

Al meu a fost home alone cu indicații stricte ce sa facă :). Ce n-am apucat eu in cele 6 zile la rând in care am lucrat...

 

Mâine e zi de odihna! Am zis. Ca de luni iar pe baricade! 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ieri am fost cu William la doctor, ne-a spus ca probabil a luat in altfel de virus de gripa asa ca I-a dat Tamiflu. c

u chiu cu vai I-a dat scutire de educatie fizica afara pt o saptamana.

 

mine ii fac si mesaj profesorului de educatie sa nu-l mai scoata afara dezbracat cind e ger, si sa-l puna sa alerge pana nu-I spun eu...cred ca ajung la directoare.

 

atitia parinti se plang de chestia asta...nu sunt numai eu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum ati petrecut aceatsa frumoasa duminica?

 

Aseara am fost si am dormit la mama. Domnisoara a dat o mica petrecere. Si-a facut niste prieteni noi de care e foarte incantata.

M-am intoors dimineata pe la 11. Toate bune si frumoasa in casa. Mai putin mirosul de tutun. Dar asta este. Le-am dat voie sa fumeze in casa.

 

La mama acasa daca e plecata am suspendat internetul, dar am descoperit ca daca am Netflix app, am posibilitatea sa doownloadez cate filme, seriale - episoade doresc. Si am facut o cura de diverse episoade, in liniste, fara sa fiu frecata la cap.

 

Pentru ca de maine intentionez sa bag o cura manac ce o sa-mi lipseasca cel mai mult: cartofi prajiti cu mult mujdei, salam de sibiu si sarmale.

 

Anul asta ca niciodata nu am vazut niciun film de Oscar. Niciunul. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi plac farfuriile Michellei, stiu firma Corelle demult, in tara aveam set complet.

 

Eu am " petrecut" azi acasa cu prietenele mele treburile gospodaresti. Nu am facut prea multe ca s lipsita de chef si energie, doar o fasole cu costite si am pus o masina la spalat. Baietii au dus coletul si mi au adus un gyurtos kalacs ( nu cred ca am scris corect), foarte bun, desi micut si scump. Acum zacem care doarme care pe netflix.

 

Viviana, daaa, la app ul Netflix ai optiunea sa downloadezi filme seriale etc sa le vizionezi mai tarziu offline. Nu am folosit o inca, cred ca voi descarca un film pt mine si cayeva pt copil sa fie acolo, prind bine la o asteptare la clinica sau prin tren. Desi in tot mai multe locuri publice acum e wifi. Stiu ca la noi au bagat wifi in metrou sau in tren, nu mai stiu in care pt ca folosesc extrem de rar transportul in comun.

 

Saptamana asta vreau sa ma plimb cu baiatul prin centru si posibil sa lasam masina in parcare la gara si sa luam trenul.

 

Am vb la telefon cu tata sa ma feliciteze de ziua mea de maine, ca maine va fi la gradina si nu ma va putea suna. De cate ori vb cu tata ma simt fetita de altadata, senzatie bizara tinand cont cati ani implinesc. Chiar i am spus tata, e ciudat sa vb cu tine si maine sa implinesc x ani. Ma simt de parca ar fi vorba de altcineva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...