Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In cautarea Φ-ului potrivit


Recommended Posts

Azi mi-a sarit din mana un pix si m-am zgariat in decolteu pe san,un pic.Ieri m-am lovit cu periuta si ma doare gingia.Nu l-am rupt dar l-am pocnit bine..de fapt gingia e pocnita.

 

Vineri l-am provocat pe instructorul meu,i-am rezistat vreo 10 minute apoi m-am trezit imobilizata fara macar sa-mi dau seama cum....deci mai am mult de lucrat.M-a luat efectiv...dar nici nu mi-am dat seama....pe sus,pe jos.....nu stiu.....cert e ca nu puteam face vreo miscare si el se amuza,impreuna cu ceilalti....i-am zis ca a izbutit ceea ce altii viseaza de cand ma cunosc....sa ma faca sa stau intr-un loc si sa tac.

 

Eva a dat test la matematica aluat 100 puncte dar .....e de fapt 100-1,a uitat un punct de la o problema.....iaca na.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 735
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Păi vulpea polară nu e albă, săraca?  [:)]  Pune o poză!

 

Eu nu am haine de blană, dar am încălțări și genți de piele, deci nu cred că intru la ecologiști. Dar am discutat cu al meu și am ajuns la concluzia că dacă ar trebui să ne omorâm singuri animalele pe care să le mâncăm, am fi 100% vegetarieni. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Păi vulpea polară nu e albă, săraca?  [:)]  Pune o poză!

 

Eu nu am haine de blană, dar am încălțări și genți de piele, deci nu cred că intru la ecologiști. Dar am discutat cu al meu și am ajuns la concluzia că dacă ar trebui să ne omorâm singuri animalele pe care să le mâncăm, am fi 100% vegetarieni. 

ba da e alba, dar eu vreau negru...:))) deci e vulpe vopsita.

uite asa: http://fox-leder.co.uk/product.php?id_product=35

si mannusi:https://www.furhatworld.com/fox-fur-trim-leather-gloves-cashmere-lined-p-804.html

Jur ca nu am nevoie de ele...:))))))))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Momentan ma uit cum lucreaza Eva....ma apuc si eu din aprilie.Momentan ma relaxez facand analiza gesturilor celor de aici.am inceput un nou modul de Nlp ...greu dar interesant.Stiti cat de mult ne dau de gol gesturile acele microsemnale care nu  pot fi controlate?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...