Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In cautarea Φ-ului potrivit


Recommended Posts

Mie nu imi plac hainele de blana, dar nici nu as avea remuscari sa port. Imi place sa le vad pe altii.

Am de la mama o haina de blana de vulpe neoasa trei sferturi - nu am purtat-o niciodata - nu mi se pare ca-mi vine bine

Am de la matusa o scurta de vulpe argintie pe care nu am purtat-o niciodata.

Am niste cojoace superbe - gen poncho, dar cu maneca lunga, cu gluga. Unul e maro, altul e negru si se port purta pe ambele fete.  Astea mi se par grele.

 

Sunt o carcotasa.

 

Imi plac si pantofii toti cei pe care i-ati pus, dar nu port genul ca sunt prea inalti.

 

Genul meu de pantofi de seara:

 

post-3916-0-91165300-1520281637_thumb.jpg

 

daca as gasi si culori de toata ziua nu m-as mai da jos din ei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 735
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Viv, cat am cochetat cu pantoful ala, pana la urma am luat altceva...

 

Pot sa barfesc cu voi ceva?

Imi cazura ochii pe o stire cum ca Elena Udrea este gravida, cu gemeni, baieti, si ca abia a aflat, si ca este in Costa Rica. Voi chiar credeti asa ceva?

Ca tare cusuta cu ata alba imi pare. Este intre 2 proceduri de FIV, abia a aflat, dar stie deja ca sunt 2 si ca sunt baieti...Cine a trecut prin FIV stie cat de precaut esti cu anuntaul, cat de protejezi si nu zbori in Costa Rica, iar sexul abia se poate vedea pe la 14 sapt...sa nu mai zic ca la gemeni, nici nu se vede bine la eco...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Viv, cat am cochetat cu pantoful ala, pana la urma am luat altceva... Pot sa barfesc cu voi ceva? Imi cazura ochii pe o stire cum ca Elena Udrea este gravida, cu gemeni, baieti, si ca abia a aflat, si ca este in Costa Rica. Voi chiar credeti asa ceva? Ca tare cusuta cu ata alba imi pare. Este intre 2 proceduri de FIV, abia a aflat, dar stie deja ca sunt 2 si ca sunt baieti...Cine a trecut prin FIV stie cat de precaut esti cu anuntaul, cat de protejezi si nu zbori in Costa Rica, iar sexul abia se poate vedea pe la 14 sapt...sa nu mai zic ca la gemeni, nici nu se vede bine la eco...

 

Pai nu o paste puscaria? Parca asa stiam. Si ce e mai simplu decat sa faca bebei- a mai facut o ministra asa. Pacat de copii daca sunt facuti fara dragoste (ptr ei zic).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ah, da si pantoful pe care l-am avut toata iarna asta, ca numai pe asta l-am putut purta in siguranta pentru picior. Sper sa imi revin indeajuns de mult ca sa-i port si pe cei cu toc din poza E cam diferenta de stil [:D] echo.jpg

 

Am si de-astia, visinii. Ii port la pantalon, ca altfel nu prea stiu cum sa ii combin. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De azi dimineata, au dat drumul la caldura. Probabil ca a fost ceva  stricaciune.

Nu ca acuma n-as inchide caloriferul ca e prea cald.  [:D]

 

Dar, cum sa va spun... unde am suferit atat de mult de frig pe vremea lui ceausescu, am o obsesie. Sa stiu eu ca e cald caloriferul, ca pot deschide geamul... ca ma pot aerisi cand vreau eu nu cand vrrea partidul sau RADET-ul, ca il pot inchide daca nu vreau caldura. Imi da o senzatie de libertate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...