Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In cautarea Φ-ului potrivit


Recommended Posts

Daniela, ai drepate, daca tot stersei vreo 70 de mailuri si ramasei fara obiectul muncii, macar sa scriu pe aici:)))

Viv, ma bucur pt vestile bune... Chiar voiam sa te intreb cand va reapucati de casa! Spor la condus.

Miha, mi-a venit o idee. De ce nu trimiti pozele alea frumoase la SVT1? Stii ca le arata la stiri si poti castiga premii?

Ioana, ai mai gasit fusta?

Ella, a trecut frigul la voi de au aparut ghioceii?

Rall, zau ca nu sunt vintage... deci e vulpe decedata recent... oricum inca nu le-am cumparat...:)))

LauraNico, felicitari pt baiat!

Laura, cum mai sunt copiii cu scoala, sunt tot asa de stresati?

Despre tocuri, sa stiti ca am zis ca imi plac si ca din aia cumpar, nu ca le si port:))) doar la nunti, botezuri, cumetrii..

Rox, imi plac pantofii aia de la Zara, mult!

Fleur, gata cu trambulinele?

 

 

Sa va zic ca in sfarsit pot respira usurata. Am scapat de mers la concursul Steinway de pian. Ca de obicei nu o pot refuza pe profa.Si pica asa de prost... ne intorceam de la Stockholm sambata noaptea, iar Dumnica dim devreme plecam spre Amsterdam. Iar copiii nu mergeau decat de gura mea. Duminica s-a suparat ca nu erau bine pregatiti si eu am profitat de ocazie si am zis ca nu mai mergem. Asa ca il inlocuim pe asta greu cu unul mai usor aici in Malmö, la juma de Mai:)))  (Pana la urma tot m-a aburit...)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 735
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Anja, au aparut si au rezistat si la -12°....are si vecina, de la ea au venit acum cativa ani, eu nu aveam ghiocei in gradina.

 

In Outlook poti recupera ce ai sters, pt  o anumita perioada (depinde ce setari sunt la voi...eu m-am uitat acum la mine si vad ca apare 31 ianuarie pana azi)....te duci la Folder, Recover deleted items...si le gasesti acolo..

 

Exista si programe speciale, cu ajutorul carora poti recupera diverse...asa am recuperat eu poze, sterse de pe SD card...si pe telefon se pot recupera date care au fost sterse. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Happy day, happy day! Am dat SHIFT+DELETE, din greseala, la toate emailurile de azi....

Stau si fluier a paguba...

abia acum aflu ca prin metoda asta se sterg de tot, fara sa treaca prin folderul "deleted". noroc ca n-am folosit-o niciodata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi pentru incurajari.

Intrevad asa o raza de soare si poate imi gasesc si linistea.

=====

 

Eu stiu majoritatea scurtaturilor si il innebunesc pe CCS cand ii arat ceva, ca nu foloosesc mouse, folosesc numai combinatii de taste.

 

Si am mai aflat ca sambata la petrecere a venit o vecina care i-a rugat nu sa dea muzica mai incet ci basii.  Io-s de vina ca i-am cumparat scula cu boxe din astea basiste.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viv, il ascult acum, nu stiam de el..

Merci Ella, citesc si vad daca pot face ceva.

Asa cum banuiam, nu am drepturi sa instalez asta pe laptop.. si ar tb sa sun la IT sa vad daca ei pot face ceva...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu mama si pisicuta lor a intrat in calduri...maine o vor duce la castrat (e programata de ceva timp)...si ii povestesc Marciei, la care ea spune : deci Pinky primeste pubertatea  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...