Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In cautarea Φ-ului potrivit


Recommended Posts

Anja nu știu nimic de svt1. Ai un link, ceva? Nu ma uit niciodată la știri 

Miha, nu stiu cum se face. Vad ca la stiri arata pozele unora care le trimit. Poze cu peosaje care reflecta vremea din ziua respectiva. La fel fac si pe TV4.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 735
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Viviana ce memorie, ma înclin! Eu pot sa bag mâna in foc ca nu am auzit ever de hecempeci :)). 

 

Anja mersi, am găsit cu google. Dar înțeleg ca trebuie sa trimiți poza cu vremea din săptămâna in care ești. Pana nu se topește zăpada sa trimit și eu :). 

 

Azi e soare, 3 grade și așa plăcut! 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viviana ce memorie, ma înclin! Eu pot sa bag mâna in foc ca nu am auzit ever de hecempeci :)). 

 

Anja mersi, am găsit cu google. Dar înțeleg ca trebuie sa trimiți poza cu vremea din săptămâna in care ești. Pana nu se topește zăpada sa trimit și eu :). 

 

Azi e soare, 3 grade și așa plăcut! 

Tu ziceai asta: "Mianna la noi pasta de măceșe era atat, pasta de măceșe. :) nu am auzit denumirea aceea in maghiara, niciodata. :) noroc cu tine ca învăț si eu cuvinte noi :). "

 

Nu cred ca am o memorie deosebita. sunt cateva lucuuri  care se aseaza in sertarse si acolo raman. Pana se face un declick.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună dimineața!

 

Confirm și eu exercițiul de alertă, sună sirenele de zici că vine sfârșitul lumii... Chiar mă gândeam că pentru noi e 99.99% clar că e un exercițiu, pentru bunicii noștri sirenele însemnau bombardament :(.

 

Cred că vine primăvara, e așa soare și frumos afară!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

La noi e soare si cald  [pk] si canta pasarelele...e asa fain cand deschid dimineata fereastra si aud pasarile cantand.

 

Azi fac pizza la pranz...si un gulas pt zilele urmatoare.

 

Si aici se fac exercitii cu sirenele, de cateva ori pe an...mereu miercurea, in toata tara, la ora 13  [ph34r] se anunta inainte.

 

O zi faina sa aveti. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi,

 

Pasta de macese, yum-yum. Facea vecina bunica-mii, mama ce munca sa scoata samburii. Si tot mai ramaneau pufi in pasta, care o faceau aspra un pic- se simtea dupa ce mancam 2-3 linguri. 

 

Exercitiu cu alarma e ca sa verifice daca alarmele merg? Ce ar trebui sa faca populatia cand e de-adevaratelea?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...