Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In cautarea Φ-ului potrivit


Recommended Posts

  • Răspunsuri 735
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aici nu se duc flori de 8 martie la scoala...pt elvetieni nu are importanta ziua de 8 martie, e o zi ca oricare alta. 

 

Eu fac maine mucenicii, in loc de nuca pun in ei alune de padure (le gasesc la magazin, gata macinate)....imi plac mai mult decat nucile.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei, sigur are vreun pensionar cheile de la subsol :).

are, sigur ca are (de fapt au, ca-s vreo 3 apartamente la care gasim chei, sau cel putin asa imi amintesc ca scrie jos), deci scenariul e foarte interesant: sa ma prind ca e alarma adevarata, sa ajung la parter, sa vad unde se presupune ca-s cheile, sa fug la primul apartament care se presupune ca le are, sa ma rog sa-mi deschida, daca n-o fi fugit deja in lume sau n-o fi facut infarct de la sperietura, sa mergem la usa de la subsol si sa ne rugam sa se si deschida... [:-)))] in timpul asta dispare Bucurestiul de pe fata pamantului [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

H

 

Sper sa nu radeti de mine, dar sa stiti ca mie imi plac filmele si serialele cu supereroi.

 

Stiu care sunt supereroii Marvel.

Stiu care sunt supereroii DC Comics.

 

Si mi-a mai placut si serialul Prison Break

Mike Scofield interpretat de  Wentworth Miller mi-a placut mult. Imi place tipul de mor, e frumos, barbat si misterios.

Fratele lui din serial e interpretat de Dominic Purcell - nici el nu e de lepadat si asta e barbat bine.

De accentul lor englezesc, sexi nu mai zic...

 

Ei bine, sa ne intorcem acuma la supereroi. 

In serialele Flash si The Legends cei 2 Wentworth Miller si Dominic Purcell sunt prieteni, certati cu legea, primul e Captain Cold si alalaltu' Heat Waves. Adica unu' da cu gheata si unu' cu foc  [:D]

 

Foarte tare m-am suparat cand pe Captain Cold, (Wentworth Miller) de pe pamantul X, l-au facut homosexual si s-a pupat cu unu' de i-a transmis tot accentul lui englezesc.

Ha, si mie mi a placut Prison break si Wentworth, mult de tot. Am citit despre el si am realizat ca nu am observat ca e mulatru, cu unul din parinti 100% de culoare, nu mai stiu care. Cam ca Meghan Markle. Frumoase specimene dau cateodata ameatecurile astea de rase.

 

Daca tot suntem la seriale am vazut Marseille sezonul 2 pe netflix, cu Depardieu dar si o gramada de alti actori francezi f buni. Mi a placut mult. Nu mai stiu la ce sa ma uit.Am incercat Stranger things noul sezon insa am adormit de fiecare data la primul episod. Poate i mai dau o sansa acum in vacanta cat is mai odihnita.

 

Imi plac si filme horror, nu cele cu ketchup. Afland ca Guilermo del Toro e marele gagnant la Oscaruri cu un film f controversat, The shape of water, am vazut aseara alt film de al lui. Mama. E horror dar si induiosator in acelasi timp. Il recomand.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

De 8 cum va serbati? Mi e dor de mirosul de frezii si de galetile de flori pe care le umpleam in tara, de la elevi... Se mai dau flori la profe?

 

eu cu folk, fireste [:)]

 

maine am auzit ca vom primi email (inca nu s-a trimis) ca noi, fiintele dulci si delicate, putem inceta lucrul la ora 16. unele colege ies la un restaurant. eu n-am chef. seara ma duc in Surubelnita.

 

vineri, v-am mai povestit, ne duce firma la teatru; de acolo merg la alt folk, in Stuf (Viv????)

 

am primit multe frezii de ziua mea, dar cele mai parfumate sunt unele mici, intr-un ceainic [:)]

 

post-130716-0-97396000-1520442270_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

H

 

Ha, si mie mi a placut Prison break si Wentworth, mult de tot. Am citit despre el si am realizat ca nu am observat ca e mulatru, cu unul din parinti 100% de culoare, nu mai stiu care. Cam ca Meghan Markle. Frumoase specimene dau cateodata ameatecurile astea de rase.

 

Daca tot suntem la seriale am vazut Marseille sezonul 2 pe netflix, cu Depardieu dar si o gramada de alti actori francezi f buni. Mi a placut mult. Nu mai stiu la ce sa ma uit.Am incercat Stranger things noul sezon insa am adormit de fiecare data la primul episod. Poate i mai dau o sansa acum in vacanta cat is mai odihnita.

 

Imi plac si filme horror, nu cele cu ketchup. Afland ca Guilermo del Toro e marele gagnant la Oscaruri cu un film f controversat, The shape of water, am vazut aseara alt film de al lui. Mama. E horror dar si induiosator in acelasi timp. Il recomand.

Pe wiki scrie ca tatal e african-american cu stramosi germani, englezi, jamaicani.

 

Cam ce gen de filme/seriale iti plac? Ca sa iti fac recomandari.

Mie de exemplu imi place Lucifer. E un film usor, haios, care merita vazut. De actor nu mai zic nimic. Si asta imi place de mor.  Are o voce care te patrunde si un accent britanic erotic cam mai zis de sexy

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viviana, tu si cu Patrick si Eva cu Flash :))). Cand ne vedem o sa ii dai pe spate!! :)))

si mie imi plac filmele cu super eroi :)

 

eu duc flori la scoala si in general cumpar flori pentru toate sarbatoritele de la birou, e in sarcina mea :)

Da, da! 

Nu se uita si la The Legends of tomorrow? BlackLight? Jessica Jones? Iron Fist? The Defenders? astia din urma sunt Marvel, dar nu contteaza.  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...