Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In cautarea Φ-ului potrivit


Recommended Posts

Imi plac serialele politiste si politice. Thriller uri dar nu cu violenta gratuita, impuscaturi si bai de sange.

Mi au placut mult The killing , The fall, House of cards, Dr House, Homeland

 

Multunesc Viviana, am notat Lucifer.

 

Cred ca voi relua Bates motel si The black mirror pe care le am intrerupt de ceva timp.

 

In alta ordine de idei, am trimis baietii la muzeul figurilor de ceara si eu am stat acasa la smotru. Am terminat si acum ii astept. La noi ninge

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 735
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Știu sigur ca v-am mai zis de Ray Donovan ;). Și de The Affair :). Și de Divorce :). 

 

Nu cred însă ca v-am spus de In Treatment. 

 

Grey am reluat și eu dar nu prea am timp. Poate mâine seara după cina de la conferința sa ma uit la un episod. 

 

Mie îmi place genul drama. 

 

Zilele trecute ii spuneam mamei sa stea la o poza ca e frunos cerul așa dramatic in spatele ei. Când i-a povestit surorii mele de cer, a zis ca era tragic :))). 

 

N-am niciun chef de ziua de mâine, niciunul...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bine ca mi-ati amintit de "anatomie", ca tocmai a aparut episode nou, dupa cateva saptamani de pauza.

 

m-am uitat si la "Lucifer", dar nu l-am terminat, e de rezerva, pentru cand voi sta mai bine cu timpul.

 

care mi-a mai placut a fost "Lie to me" - si acolo mai am de vazut cateva episoade.

 

ma mai uit la 'Scandal", m-am uitat la "House of cards" (desi prima data cand l-am inceput nu mi-a placut, dar cand mi-am facut curaj sa mai incerc sa ma uit la el nu ma mai puteam desprinde).

 

si mai trebuie sa imi amintesc de ce m-oi fi oprit la "Babilon Berlin" dupa 6 episoade - cred ca nu le mai gaseam pe celelalte (oricum nu mai erau prea multe, daca tin minte bine).

 

deocamdata bag o "anatomie", ca nu-s in perioada in care sa-mi permit sa vad aproape 10 episoade intr-o noapte, cum mi s-a mai intamplat [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa va arata biblioteca Marciei cu birou, ea vrea sa-si puna DVD-uri si carti cu Exo in ea  [ph34r]

 

https://www.woody-moebel.ch/regal-mit-schreibtischplatte-weiss-woody-76-00145/

 

Scaunul de birou a venit deja, biblioteca o comand in aprilie (dureaza 2 luni pana ajunge). 

 

f frumoasa , dar mi se pare putin spatiu la birou.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...