Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In cautarea Φ-ului potrivit


Recommended Posts

neata doamnelor

 

sa aveti o zi frumoasa si o primavara minunata! [flo]

 

 

Luci [flirty] Se uita B la el dar eu trag cu ochiul mai ales cand apare mai despuiat asa.

 

hahahaha, ce scuze bagi... [:)]. mie imi place ca canta la pian [:p]

 

anja, ce canta bajetzii la concursul din mai?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 735
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani dragutelor! [flo2] Sa intinerim si sa fim mai frumoase, mai destepte, mai sprituale, mai cultivate, mai iubite, mai norocoase, mai sanatoase..... [flo2] 

 

M-am salbaticit de tot ca sar din mtg in mtg. Nu vazui nici-unul din serialele voastre, asa ca nu ma bag la discutat. Eu ma uit la ce imi da televizorul suedez sau danez. Si daca nu e nimic, ma duc la citit...

 


anja, ce canta bajetzii la concursul din mai?

 

E usor, avem max 6 minute. Unul canta Dvorak, Humoresque  si o Scarlatti, K95 (cred) celallat Liszt, La Chasse, si un Sibelius cam plictisitor, - The spruce (asta pt ca la cellalt concurs tb o piesa nordica) .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus de la cafea 

 

E asa frumos afara, soare si cald...vine primavara  [pk] la usa mi-am pus coronita cu iepuras.

 

Michelle, biroul e ok, ea tocmai asta vrea, unul mic...acum are unul ft mare...care ocupa doar loc, pt ca nu-l prea foloseste (temele si le face de multe ori in bucatarie).. importanta e biblioteca, sa aiba multe rafturi, unde sa-si puna DVD-urile si cartile.

 

Pisicuta alor mei e ok dupa operatie, azi mai merg cu ea la veterinar sa-i faca antibiotic..si peste 2 saptamani la scos fire...e asa de zapacita...cu ea mai era o pisica...si dupa ce s-a trezit, desi nu se putea tine pe picioare, vroia sa se joace cu cealalta...ieri a fost precum cetateanul turmentat, din cate mi-a povestit mama.

 

Eu i-am trimis mamei un buchet cu flori viu colorate...de-abia astept sa vad ce zice cand le primeste. 

 

O zi frumoasa va doresc. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

E usor, avem max 6 minute. Unul canta Dvorak, Humoresque  si o Scarlatti, K95 (cred) celallat Liszt, La Chasse, si un Sibelius cam plictisitor, - The spruce (asta pt ca la cellalt concurs tb o piesa nordica) .

 

aaah, ador Umoresca de Dvorak!

de Sibelius nu zic nimic [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani dragelor,

 

Sa fiti iubite si rasfatate tot anul ce vine. De viata, de sot, de copii, de vise, de soare, de luna, de firul ierbii, de pisici, de catelusi, de orice si oricine va doriti.

=======

 

E o vreme superba, superba!

Canta pitigoii. De o ora stau si ii ascult.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...