Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In cautarea Φ-ului potrivit


Recommended Posts

Anja, el este Luci la care ne uitam eu si Rox. Actorul e cardiffean de-al meu, iti dai seama ca daca ma mutam eu in Wales acu 15 ani... nu se intampla nimic ;) In serial e mereu super dichisit si pasiunile lui sunt vinul, femeile si cantecul- ca la Strauss ;) Deci cum sa nu-ti placa personajul? Mie serialul mi s-a parut un pic simplut/ cu stereotipuri, dar recunosc ca m-am uitat pe sarite si la nici un episod intreg.

 

post-96777-0-48605000-1520501679_thumb.jpeg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 735
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani, doamnelor! Multa sanatate si numai bine, un an exceptional pe masura noastra! [flo2]

 

Nu ma bag la seriale...am vazut pe sarite Anatomia lui Gray in rest nimic din ce ati spus voi.

 

Sunt la birou, dar este foarte lejer...sa sper ca voi pleca mai devreme de ora 16:30?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja, el este Luci la care ne uitam eu si Rox. Actorul e cardiffean de-al meu, iti dai seama ca daca ma mutam eu in Wales acu 15 ani... nu se intampla nimic ;) In serial e mereu super dichisit si pasiunile lui sunt vinul, femeile si cantecul- ca la Strauss ;) Deci cum sa nu-ti placa personajul? Mie serialul mi s-a parut un pic simplut/ cu stereotipuri, dar recunosc ca m-am uitat pe sarite si la nici un episod intreg.

Nu inteleg cum ai putut sa MA treci cu vederea!

Tocmai azi de 8 martie! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...