Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

In cautarea Φ-ului potrivit


Recommended Posts

  • Răspunsuri 735
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neata

 

iar am cuie in cap... eri am fost mega zombie. noroc cu discutiile de pe ghetar... [:)]

 

ca sa sumarizam, ma bucur ca suntem diferite, vorba Ioanei, variante pentru toata lumea [:D]

 

 Io la unul de 28 nu pot sa visez? 

 

 

ba poti, cine zice ca nu? dar eu am constatat ca nu ma mai atrag. am vazut unul singur acu' vreo 3 ani la un concert la Madrid. yummy yummy... si-al naibii de tanar.

(de Andrew Garfield ala nu-mi place nici sa ma omori. are fata de copilas. el e, nu? nu il incurc)

 

Doamne, cata cultura generala...asa o plaja larga, de la Dvorak la Watanabe... je suis impresionata!!!

 

hehe, nu-s eu de vina :). io si cu Sheldon Cooper, tinem minte toate prostiile!! :)))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună dimineța!

 

Rox, între Orlando Bloom și Johnny Depp eu nu-l prefer pe nici unul :D. Eu aș fi zis despre tine că ești mai în stilul lui Geoff Tate în tinerețe :).

 

post-19501-0-11261400-1520577822.png

 

Edit: sper să-ți treacă repede durerea de cap  [pup]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună dimineța!

 

Rox, între Orlando Bloom și Johnny Depp eu nu-l prefer pe nici unul :D. Eu aș fi zis despre tine că ești mai în stilul lui Geoff Tate în tinerețe :).

 

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gifc0b4c514de9c45f99152edd8ac4191d7.png

 

Edit: sper să-ți treacă repede durerea de cap  [pup]

 

hahaha [:p], asa e când ai inside Information :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi,

 

Rox, sper sa scapi rapid de cuie! Garfield este si da, arata ca si cum ar trebui sa il inveti o multime de lucruri. Dar eu nu ma dau inapoi de la a educa masele [flirty] . Ca tot ai zis de Cooper, ma mir ca nu l-a mentionat nimeni pe Bradley! Parca Fleurdelise era fan? Si mai vineva?

 

In total contrast cu discutiile noastre erudite de aseara am visat ca eram cu copiii in concediu. Deci nema blonzi, bruneti sau alte variatiuni. Dezamagitor! 

 

Miha, multumesc de info si ca ati jucat ptr mine [flor] . Am primit si eu mail de la Viena si nu am castigat. 

 

In rest, spor si berechet! E vineri, yuhuuu! 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu nu am primit email de la Viena.....inca...

Cu barbatii sunt din ce in ce mai linistita... nimeni nu-mi ia blodu'. Poate sa il impart cu Miha, dar asta e o problema suedeza interna :)))

 

Voi va amintiti cum era cand parintii ziceau sa veniti la ora 10 cel tarziu de la petrecere?? M-am simtit ca o mama demodata cand le-am zis ca la 9, hai 10 sa fie acasa...:))) ei voiau sa stea pana la 3 noaptea...Mi-au zis ca suntem parinti plictisitori:)))))))))

 

Vai, Ioana, ce vis plictisitor, auzi vacante cu copiii:)))))))))))!

asa, sa iti fac in ciuda, numai blonzi, tzzzzz, zburdau in visele mele...

Rox, sper ca ti-a trecut durerea de cap.

Ma inebuniti cu actorii/? astia, cum Geoff Tate, in tinerete. Adica acesta?????????????

Daniela?? Nu pot a crede...ce informatii interne ai tu despre Rox?

http://rockaxis.com/sites/default/files/node/novedades/imagen/98581.jpg

revin cu intrebarea cu poza mai mica.... prietenii stiu de ce:))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Părerea mea e că Geoff Tate era mult, mult mai reușit în varianta cu păr :D.

 

Despre informații interne: știu că lui Rox îi place foarte tare Queensryche [:p], de acolo l-am și extras pe domnul Tate.

 

Edit: Săracii copii, n-au avut și ei noroc de părinți mai puțin plictisitori :))))))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...