Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

In cautarea Φ-ului potrivit


Recommended Posts

  • Răspunsuri 735
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Off topic pt Mianna:))))

Cand sa intru acu' pe forum, vazui ca ai scris la "7 teste de sarcina" si deja ma gandeam ca ne anunti o surpriza... Asa ca intru, citesc comentariile tale, ma faci sa citesc articolul de la link, si concluzia...tu chiar a avut rabdare sa citesti toata abracadabra aia, (exprimare  politicoasa)?? (am renuntat dupa primele propozitii.......)

 

Editez sa ii spun Miannei ca nu mai e cazul sa raspunda. [flo2]Deja l-am citit si noi, i-am facut si analiza literara. Vreau doar sa iti multumesc ca ne-ai deschis ochii!

 

Si on topic:  Eu nu beau, eu asa mi-s naturela, de:))))

Si nu ma misca nici pompierii. Cred ca poate al de juca in Thor (desi exagerat de 7 patratele) si fra-su!

Stiu sunt dificila, tres dificila!!!!!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Off topic pt Mianna:))))

Cand sa intru acu' pe forum, vazui ca ai scris la "7 teste de sarcina" si deja ma gandeam ca ne anunti o surpriza... Asa ca intru, citesc comentariile tale, ma faci sa citesc articolul de la link, si concluzia...tu chiar a avut rabdare sa citesti toata abracadabra aia, (exprimare  politicoasa)?? (am renuntat dupa primele propozitii.......)

 

Si on topic:  Eu nu beau, eu asa mi-s naturela, de:))))

Si nu ma misca nici pompierii. Cred ca poate al de juca in Thor (desi exagerat de 7 patratele) si fra-su!

Stiu sunt dificila, tres dificila!!!!!

Nici agricultura nu iti place, nu te misca? Putem creste papadii. [:D]  

 

https://www.youtube.com/watch?v=Dyh383J2usc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

de unde le scoti, Viv? [:-)))]Pompieri, agricultori.... [:-)))] rad de mooor!  Pe bune ca parca agricultorii ma mai gadila...

Daniela, astia de zice si Viv, Hemsworthii (bine ca le zisesi pe nume). Insa mie nu imi plac aia cu multe patrate, si a exagerat dl Thor.... rau. Era mai frumos cand era normal de musculos.

Editez sa zic ca sunt de acord cu Fleur, si cu si fara par!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...