Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

In cautarea Φ-ului potrivit


Recommended Posts

  • Răspunsuri 735
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

de unde le scoti, Viv? [:-)))]Pompieri, agricultori.... [:-)))] rad de mooor!  Pe bune ca parca agricultorii ma mai gadila...

 

cu papadia...

 

Io mor de ras ca am citit si eu ce a citit prietena noastra si tu nu! Ma duc sa vad ce culoare are pasta mea de dinti. Sper ca e roz.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cu papadia...

 

Io mor de ras ca am citit si eu ce a citit prietena noastra si tu nu! Ma duc sa vad ce culoare are pasta mea de dinti. Sper ca e roz.

evident cu papadia, dar la ce te gandesti???

 

si deci recunosti ca e articol de articol...eu deja am emotii cu otetul....

 

Anja, cum de-ți plac agricultorii și nu-ți plac pătrățelele, că agricultorii ăia sunt numa un pătrat lângă alt pătrat???

a pus Viv filmul in format mic si nu se vad patratele...tu cum ii vazusi toti o patratica:???? Ca la mine par chair sclivisiti... [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu, m-am oprit pe la pasajul cu pasta de dinți.

 

Testul cu oțet este însă the pinnacle  [:-)))] , ori își schimbă culoarea, ori face bulbuci, ori face spumă. Nu știm cum funcționează, nu știm ce trebuie să vedem, nu știm ce iese  [:-)))] .

Daca ai rabdare sa il citesti pana la capat, ceea ce facui acu', textul este, absolut, o bijuterie lingvistica!!!!. Iti ofera atatea optiuni ca e coplesitor:))) Nu m-am gandit nicodata sa un test de sarcina poate fi atat distractiv, ca sa citez de acolo "Vor fi momente în care timpul ar putea să nu fie în mod necesar de partea dvs" iar indemnul la metodele empirice este convingator:"In măsura în care ar putea fi distractiv sau chiar mai convenabil să luați un test de sarcină la domiciliu, este posibil să nu fie cel mai bun mod de a confirma dacă sunteți însărcinată sau nu"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...