Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nastere in apa


Recommended Posts

Buna....sunt noua aici....graviduta in 17 sapt si imi doresc f mult sa nasc in apa. Cautand despre acest subiect am aflat ca se putea naste in apa in Romania la Victoria/Fagaras.Dar ac clinica a fost desfiintata. Am mai gasit despre clinica Eva Brasov dar nimic sigur.Si acum 20 min am sunat la ac clinica particulara si mi s-a confirmat ca se poate naste in apa:) dar nasterea este supravegheata de ac doctor de la Fagaras, dr Baiculescu/Baiulescu. Sunt f incantata, a ramas sa sun maine dimineata sa vb cu dansul pt o eventuala programare consultatie, d-na de la receptie m-a asigurat ca m-ar putea lua in evidenta chiar dc am 4 luni jumatate. Am intrebat de costul nasterii in apa si e acelasi cu al nasterii normale, 16 milioane. Mai este cineva care a nascut cu dansul de curand sau la clinica Eva? Eu sunt din Bucuresti si d-na de la receptie m-a informat ca sunt multe paciente inregistrate acolo pt nastere in apa venite din Buc sau alte orase. Ma poate ajuta cineva cu informatii? Multumesc si astept parerile voastre...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...