Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Rochii de Oscar 2018


Recommended Posts

  • Administrators

Asa si s-au decernat si premiile Oscar, prilej cu care toata floarea cea vestita a starurilor si starletelor fac gala rochiilor de Oscar.

 

Anul asta - nu prea am vazut rochii Marchesa (de-a lui fosta nevasta Weinstein...)

 

Dar si vazut unele rochii urate si altele foarte frumoase. 

In contextul #meetoo si #timesup - ma intreb de ce au venit unele aproape dezbracate... 

 

aceasta este o starleta albaneza - nu stiu cine s chemat-o la Oscar dar ea s-a prezentat aproape goala. Adica cu #saniilavedere

 

albaneza.jpg

 

[:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mie mi-au placut rochiile vazute prin intermediul presei online. Au fost mai putin ciudate fata de alti ani, mult mai feminine, iar cele in culori metalice chiar m-au impresionat, nu eram fan, purtatoarelor le-au venit bine. 

Nu mai urmaresc demult decernarea. Pana acum cativa ani eram ft nerabdatoare sa o vad, eu am crescut cu premierea asta. La cinema ajung exclusiv la filmele destinate prichindimii. Mi-a placut mult tinuta actritei din serialul The Walking Dead ( sunt fan ). 

Postez aici un articol interesant in legatura cu ratingurile la Oscaruri de-a lungul timpului si prezentatorii, dar si filmele care au castigat. Confirma niste lucruri care pt multa lume erau  evidente.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-5464203/Academy-Awards-ratings-hit-new-low.html

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu cred ca a veni indecent imbracata este un fel de empowering.  Ci mai degraba un mod care nu sustine inteligenta ci nurii. Asta e parerea mea.

 

Parerea mea e ca ele nici nu isi doresc sa fie " empowering" , doar isi cauta un drum printre demonii de care sufera . Rose Mcgowan , care a fost pusa la zidul infamiei in afacerea Weinstein , e doar un copil extrem de abuzat , a caror parinti au facut parte din secta Children of God . Recuperarea s-ar putea sa dureze toata viata . 

Paris Jackson , la fel , un copil care isi cauta identitatea , ce stim noi ce e in spatele usilor inchise .Oricum , eu o vad destul de puternica pentru un copil  care a fost ca un experiment . 

Ea nu a participat la Gala Premiilor , era la un party dupa . 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...