Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

A la recherche du π trouve


Recommended Posts

Cel mai ușor de verificat ar fi sa găsesc poze din acea vizita. Acum e plecat soțul dar când vine îl întreb dacă își amintește anul. Am fost de mai multe ori in Lund, am dormit la diverse hoteluri, in drum spre și dinspre Ro, asta știu sigur :). Doar de vizita in oraș nu îmi amintesc. 

Silvia își amintește biserica, a văzut-o. E clar ca am fost. 

Cea mai simpla explicație e ca memoria ma lasa. Dar e prea mare golul ca sa accept asta, măcar ceva mic detaliu și tot îmi aminteam. Sa dispară așa tot tot e prea ciudat. 

 

Despre legătura dintre universuri paralele și efectul Mandela eu îl explic ca intr-unul Mandela a murit in închisoare și cei care își amintesc asta, au fost in acel univers. 

Restul in celălalt unde a fost eliberat. 

 

Daca bat câmpii, Spuneti-mi ca ma opresc. 

 

Nu cred nici eu in astea, dar sunt sceptica. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 705
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimi,

 

Am citit si am uitat tot. [batcap] Sunt racita si de vreo 3 zile ma trezesc cu o voce behaita si ruginita de numa’. B se bucura ca trebe sa tac :)

 

Intrebare: pedant se refera si la aspectul persoanei? Eu asa credeam dar dex zice ca nu inseamna decat destept care se da mare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Doamne, nu aveti stare de loc! Fi-uri, Pi--uri, epsiloni, pliseuri si mopuri printre furniic si big banguri.. De 2 zile, mi-s beteaga, iar ma doare spatele, abia ma misc sau sa stau. Sunt biata si nervoasa... Velvet, cum adica sa deranjezi??? Mai viu cand ma pot aseza...

 

Anja, sper sa scapi rapid de dureri. Si felicitari pentru nominalizare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

daniela [flo2] multumesc...pisini se joaca,mananca saracu'aceleasi bobite...din noiembrie 2016 de cand ne-am gasit si ne iubim [il] ne jucam,jucam pitulusu' dimineata [:D] acum doarme in poala mea...ii dau un alt hepatoprotector,pasta,intr-o capsula.i-o pun peste f putina hrana din pliculetul gastro.incerc orice.peste vreo luna,iar la analize...si eu tot cuckoo [:D] L.E. daniela drumul creatiei,al ,limbii [:D] ,al vocatiei [clo]

 

Drumul limbii, bun asa! Scrii?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Dacă suntem într-o vecinătate cu ε bine ales, sigur că ne face pilaf :). Ideea e să nu depășim event-horizon-ul lor [:D] . Găurile negre sunt space-like singularities, acum le tot studiază pe toate părțile. Ba chiar vor să facă micro găuri negre în acceleratorul de particule de la CERN (Hadron Collider), care e sub o parte din Elveția și Franța. Dacă apare o criză de ceasuri și de croissante pe piața mondială o să fie clar că le-a reușit experimentul [:D] .

 

Pai nu facura deja? Ntz, ntz, ntz asa-mi trebe daca ma iau dupa Dan Brown!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...