Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

A la recherche du π trouve


Recommended Posts

[hia]

 

ioana   [flo2]  ii ziceam in toate felurile de drag.si nu-mi raspundea.dupa ceva timp,i-am zis Moco de la mocofan .si jap!a raspuns imediat,a ciulit urechile si-a venit la mine  [:D] .acum,nu prea mai scriu,no time,prea mult...dar am facut-o odata... [:)]

 

ce frumos povestiti de copii! sa va traiasca,sa fie sanatosi si norocosi!  [mata]

 

o zi buna sa aveti! [flo]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 705
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Si ce face decanul in sensul asta? Cand le-am zis ca eu cand am fost singura mi-am deschis niste grupuri sociale ( am vazut ca nu exista si am facut eu) si cel putin unul dintre cele deschise de mine inca exista si are peste 100 de membri, barbati si femei necasatoriti, mi-au sarit in cap. Aaah ca cee noi nu avem timp sa facem grupuri ca suntem ocupate cu promotion and tenure. Sa faca altcineva. Oh well... pe mine ma enerveaza muieti-is posmagii, dar nah."[/i] [i] [:-)))][/i] [:-)))] [:-)))] (.

 

OMG!!  [:-)))]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Cel mai ușor de verificat ar fi sa găsesc poze din acea vizita. Acum e plecat soțul dar când vine îl întreb dacă își amintește anul.

 

Poate cand ati fost tu erai obosita si s/au dus doar Ovi si Silvi la plimbare, dar cum tu erai cu ei in excursie mintea lor a umplut golul tau in amintiri?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Poate cand ati fost tu erai obosita si s/au dus doar Ovi si Silvi la plimbare, dar cum tu erai cu ei in excursie mintea lor a umplut golul tau in amintiri?

 

Exclus, plimbarea am făcut-o pe zi, după ce am părăsit hotelul. Nu sunt obosita niciodată când e vorba de văzut/vizitat, nu am rămas in hotel decât când am avut insolație și leșinam din 5 in 5 minute :). 

 

Ori am uitat complet ceea ce e foarte foarte foarte ciudat, n-am uitat niciun loc pe care l-am vizitat, ori...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună dimineața!

 

Mie nu mi-e clar cum se leagă universurile paralele cu efectul Mandela. 

Se leaga intr-un fel. In universurile paralele e posibil sa calatorim nu in forma noastra fizica ci mental.

 

===

Mihaela, chiar aseara discutam cu Silvi.  I-am povestit ca am o amintire cu un prieten de al ei stand la noi in casa in fotoliu. Dar eu stiu ca fizic nu l-am cunoscut niciodata. Am zis atunci ca poate am vazut poza cu el in postura asta, dar am scotocit nu am gasit nicio poza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...