Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

A la recherche du π trouve


Recommended Posts

  • Răspunsuri 705
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Va multumesc de sfaturi. O voi sustine cat si cum pot!

Mianna, dupa mamo si eco nu mai are alte tumori la sani..insa stiu si eu... cum v-am zis, nu am crezut o clipa...

Hai ca am gugalit.. mi se face rau... nici nu pot sa citesc...

in cazul asta prognosticul este mai bun.

 

pentru toata lumea care citeste aici: cand descoperiti o "buba" pe mamelon, fugiti URGENT la medic; din pacate sunt mai frecvente cazurile in care e vorba de boala Paget (adica un cancer) decat de o infectie oarecare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oh, Kari, condoleante! Si o imbratisare!

Va multumesc de incurajari dar va spun, cinstit, sunt ff afectata...Stiti si voi, cand ne loveste realitatea...

Maine ma duc la naprapat cu spatele, azi mi-a fost cumplit la serv.. nici sa urc in masina, nici sa cobor, nici in picioare, nici jos...Nu am mare sperante ca imi face ceva. Probabil o sa imi dea exercitii...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hallo doamnelor

 

 

asta este viata..... pentru mine despartirea de mama nu a fost asa de grea, nu stiu de ce.... stiu ca acuma e bine, e libera, nu mai are dureri, e mai bine asa pentru ea. 

 

sa aveti parte numai de bine.  [il]

 

kari  imi pare bine sa te vad pe aici...dar as vrea sa vii cu vesti mai bune.

stiu f bine ce simti, si eu am fost la fel dupa ce mama a plecat. le simtim lipsa, dar avem  siguranta ca sunt intr-un loc mai bun, fara boli, dureri, tristeti.

 

sa ai grija de tatal tau ca o sa-i fie f greu. e in Romania, mai are rude apropiate ? poate ar trebui sa il aduci citeva luni pe la tine... 

 

condoleante ! Domnul sa fie cu tine!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kari condoleanțe!  [flo2]

 

Anja, of ce veste trista...sa ii fii alături și sa se facă bine prietena ta! 

Cat despre naprapat sper sa te facă bine, uneori e nevoie de mai multe ședințe. Ei nu îți dau multe exerciții, eventual unul, max doua și foarte simple. Dacă nu e altceva, sa știi ca ajuta Exercițiile. Pe Mușchii mei verificat! 

 

Eu sunt la job, mâine seara târziu ajunge și al meu acasa, sa văd cu ce impresii vine. 

 

Noi la job am trecut cu foarte bine peste inspecția anuală, swedac se numesc. Suntem laborator acreditat și inspecția asta ne menține acreditarea dacă suntem Ok. Sunt foarte foarte migălos, găsesc absolut orice mică greșeala, totul trebuie sa se găsească in “Scripturi”, dar am trecut cu bine și anul asta. Mici greșeli ce trebuie sa le rezolvam in 2 luni dar sunt șefii răspunzători cu asta. 

 

Alte noutăți nu am. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

1. pai da, da' asta pentru mine nu-i o chestie care sa-mi placa 3. discutia de la "impinge tava" ti s-a parut misto cu ea, nu de ea? (e drept ca la tema asta-s subiectiva in urma recentelor experiente proprii, cand am apreciat la maxim ca am prieteni corespunzatori - chit ca nu mi-a facut niciunul vreun copil [:)] ). baut cu prietenii e ceea ce au facut multi dinre ei cand ieseau la barul de langa spital, ce a facut ea a fost nitel mai mult.

 

1. Pai nu trebuie sa iti placa ca sa existe totusi ca problema sociala ;) Si alte seriale nu am vazut sa puna problema asa de clar.

 

3. La cantina se amuzau pe seama ei- sa subliniez ca din nou erau barbati care faceau misto de ea, pentru ca apoi sa bea cot la cot cu ea si pe ei sa nu ii judece nimeni? Daca ea se simtea bine, care e problema? Cand se manifesta prea religios se uitau lung (toti) la ea. Acum ca se distreaza non-mommy-like se uita iar, dar aparent numai barbatii. Deci oricum nu poate satisface pe toata lumea deci mai bine sa faca ce ii place. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...