Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

A la recherche du π trouve


Recommended Posts

Copiloiu' meu (ala de pe-afara) a extras toata esenta sarcinii, pe care a definit-o dupa cum urmeaza:

 

"Mami, eu cred ca bebe are acolo, in burtica, 3 manete. Una de pipi, una de caca, si una de partzuri. Dar nu stiu de ce, ii place sa se joace doar cu aia de pipi si cu aia de partzuri, cu aia de caca nu prea se joaca."

 

Asa ca, iata sinteza celor 9 luni de sarcina... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 705
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Copiloiu' meu (ala de pe-afara) a extras toata esenta sarcinii, pe care a definit-o dupa cum urmeaza: "Mami, eu cred ca bebe are acolo, in burtica, 3 manete. Una de pipi, una de caca, si una de partzuri. Dar nu stiu de ce, ii place sa se joace doar cu aia de pipi si cu aia de partzuri, cu aia de caca nu prea se joaca." Asa ca, iata sinteza celor 9 luni de sarcina...

 

[:-)))]  [:-)))]

 

Si imi place asta cu ‘copiloiu de afara’

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

1. Pai nu trebuie sa iti placa ca sa existe totusi ca problema sociala ;) Si alte seriale nu am vazut sa puna problema asa de clar.

 

3. La cantina se amuzau pe seama ei- sa subliniez ca din nou erau barbati care faceau misto de ea, pentru ca apoi sa bea cot la cot cu ea si pe ei sa nu ii judece nimeni? Daca ea se simtea bine, care e problema? Cand se manifesta prea religios se uitau lung (toti) la ea. Acum ca se distreaza non-mommy-like se uita iar, dar aparent numai barbatii. Deci oricum nu poate satisface pe toata lumea deci mai bine sa faca ce ii place. 

 

1. da, problema exista - dar asta-i acceptarea ei, nu vreun gest impotriva ei

 

3. erau barbati care faceau misto de ea pentru ca April e hetero - si da, facea misto de ea cel care se culcase cu ea; si nu se culcase cu el in stare de perfecta luciditate. cam asta incerca fostu' sa impiedice - sau nici macar, ci doar s-o sfatuiasca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

1. da, problema exista - dar asta-i acceptarea ei, nu vreun gest impotriva ei 3. erau barbati care faceau misto de ea pentru ca April e hetero - si da, facea misto de ea cel care se culcase cu ea; si nu se culcase cu el in stare de perfecta luciditate. cam asta incerca fostu' sa impiedice - sau nici macar, ci doar s-o sfatuiasca.

 

3. Pai asta zic, de ce? De ce il interesa daca se culca treaza sau beata sau ce face? Sa nu mai zic ca J a facut ochii mari inainte da auda comentariile de la cantina.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

3. Pai asta zic, de ce? De ce il interesa daca se culca treaza sau beata sau ce face? Sa nu mai zic ca J a facut ochii mari inainte da auda comentariile de la cantina.

mey, pe prietenii mei i-ar interesa daca ma culc cu unul treaza sau beata [:)]  de asta am zis de la inceput c-am interpretat-o ca pe un gest de prietenie, nu de patriarhat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

mey, pe prietenii mei i-ar interesa daca ma culc cu unul treaza sau beata [:)] de asta am zis de la inceput c-am interpretat-o ca pe un gest de prietenie, nu de patriarhat

 

repet, el a facut primele comentarii cand a vazut-o mahmura. Nu stia ca s-a culcat cu x la mom ala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...